Keltai į Maltą

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Malta Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Jei Užsakymo keltas į Maltą yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Pozzallo į Maltą <./strong> vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 79.50 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Catania - Valletta
(Grimaldi Lines)
189 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • 2 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)

  Kaip užsisakyti keltu į Maltą

  Užsakymo keltu į arba iš Maltos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Maltą

  Malta įsikūręs off Sicilijos pakrantėje, į Mediterranea jūros. Mažiausia šalis Europos Sąjungoje, Maltoje turi tik 350.000 gyventojų.

  Daugelis žmonių ateina į Maltą savo šiltu, saulėtą klimatą ir jo gražiais paplūdimiais ir nuostabiu kraštovaizdžiu.

  salos daugybė kultūros, meno ir gamtos turtai yra tam, kad būtų atrasta ir yra lengvai pasiekti iš pagrindinio uosto kapitalo; Valeta.

  daug kultūrų, valdė Maltą per istoriją turėjo įtakos Maltos kultūrą ir architektūrą; ši įtaka vis dar gali būti šiandien mačiau, kai vaikščioti aplink Maltos gatvėse ir kaimuose.

  ar vienas siekia veiksmų ar atsipalaidavimą, ramybę ar susijaudinimo, galite rasti jį į Maltą.

  Malta Travel Guide

  , Maltoje ( pareigūnas: Maltos Respublika), yra įsikūręs ne Sicilijos pakrantėje Viduržemio jūroje. Maltoje yra iš septynių salų archipelagas ir turi šiltą ir saulėtą klimatą. Malta yra mažiausia šalis Europos Sąjungoje, su maždaug 350.000 gyventojų ir maždaug 316 kvadratinių kilometrų plotą.

  Kelionė aplink Maltos

  " Maltoje yra nuostabus viešojo transporto sistemą, sudarytą iš senų 1950 britų autobusų, kurie buvo atnaujintuose su turtinga suma katalikų piktogramos. Tai daro juos džiaugsmas važiuoti. Jie taip pat pigus ir pakankamai efektyvus būdas gauti aplink sala.

  Jei planuojate važiuoti į Maltą, atminkite, kad GPS aprėptis gali būti šiek tiek ribotas kartų, todėl kai kurių abejotinų kryptimis. Todėl įsitikinkite, kad jūs derinti savo priklausomybę nuo GPS su sveiku protu tiek!

  Malta nuostabus viešojo transporto sistemą, sudarytą iš senų 1950 britų autobusų, kurie buvo dekoruotas su turtinga suma katalikų piktogramos.


  Ką pamatyti Maltoje

  Malta yra įspūdingi nustatymas tikrai įsimintina atostogų. Salos "daug kultūros, meno ir gamtos turtai yra tam, kad būtų atrasta ir yra lengvai pasiekti iš pagrindinio uosto kapitalo; Valeta.

  Maltos išskirtinis archeologijos ir architektūros paveldas veiks kaip įspūdingų fone visiems vienos veiklos - gyvo liudijimo apie 6000 metų civilizacijos. Daug kultūrų, valdė Maltą per istoriją turėjo įtakos Maltos kultūrą ir architektūrą; ši įtaka vis dar gali būti šiandien mačiau, kai vaikščioti aplink Maltos gatvėse ir kaimuose.

  ar vienas siekia veiksmų ar atsipalaidavimą, ramybę ar susijaudinimo, galima rasti Maltoje. Mėgėjams muzikos, teatro ir meno, Maltoje gali pasigirti gausiai kultūros renginių kalendorių. Dėl aktyvesnės lankytojas, salos pasiūlyti golfas, tenisas, dangus nardymas, jodinėjimas, ir neribotas galimybes vandens sporto iš įplaukiančių burlenčių ir geriausia nardymas Viduržemio jūros regione.

  Dėl aktyvesnės lankytojas, salos pasiūlyti golfas, tenisas, dangus nardymas, jodinėjimas, ir neribotas galimybes vandens sporto iš įplaukiančių burlenčių ir geriausias nardymas Viduržemio jūros!