Keltai į Italiją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Italija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Jūs galite naudoti AFerry užsakyti keltai į Italiją iš Albanijos, Prancūzijos, Ispanijos, Sardinijoje, Korsikos, Graikijoje, Kroatijoje ir daug daugiau. Taip pat galite užsisakyti maršrutus Italijoje. Naudojant AFerry jūs visada gausite daug jūsų Italija keltu. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti keltu į Italiją

  Užsakymo keltu į arba iš Italijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Italiją

  Italija pasigirti populiariausių vietų turtus ir turi kažką kiekvienam patiks.

  Take romantišką gondola ride Venecija, pamatyti senovės Koliziejus Romoje, apsilankykite Pizos bokštas, grožėtis daug šedevrų Uffizi galerijoje Florencijoje arba tiesiog atsipalaiduoti vienas iš daugelio gražių paplūdimių, galima rasti palei Italijos mylių nuo apsvaiginimo pakrantės.

  Florencija yra dažnai pamiršta turistų. Tačiau tai taip pat verta aplankyti.

  miestas buvo Italijos Renesanso gimtinė ir ji vis dar rodo į miesto architektūrą. Yra daug puikių meno galerijos iš žinomų menininkų - įskaitant Galleria degli Uffizi, kur galima pamatyti Boticelli anketa `Veneros gimimas".

  Nuotraukų galerijos patys dažnai meno kūrinių, kurių sienų ir lubų išpuoštuose su įvairiais ryškiaspalviai freskomis.

  Italija Tavel žinynas

  Su savo stiliaus, kultūros, humoro ir lakiųjų politikoje, Italijoje, galbūt daugiau nei bet kurioje kitoje šalyje, turi įtakos Europos plėtros kursą .

  Italija buvo skirta daugiau nei 1000 metų Romos imperijos namų ir kartu su Graikija, dažnai pripažįstama kaip Europos kultūros namuose. Abi šalys davė Architektūros, karas, literatūros, meno, kultūros, filosofijos ir religijos, kuri vis dar aidi ir poveikį Vakarų civilizacijos šios dienos palikimą. Todėl tai yra šalis, taip pat verta aplankyti.

  Italija suteikė Architektūros, karas, literatūros, meno, kultūros, filosofijos ir religijos palikimą, kuris vis dar skamba ir poveikį Vakarų civilizacijos šiai dienai.

  Kelionių Italijoje

  Kelionės Italijoje yra daug lengviau, jei norite eiti šiaurės į pietus, nei jei jūs norite eiti rytų į vakarus, kur kalnų keteros, kad tekėtų centras šalyje dažnai daro tai sunku. Jei norite važiuoti traukiniu, tai verta šiek tiek laiko susipažinti su sudėtingų kainų struktūros, kuri yra suskirstyta į pakopas. Pagrindinis skirtumas didesnis pakopos daro tai padidina tikimybę, kad jūsų traukinys pasirodo laiku ir mažina Jums net nereikės sėdėti ant kažkieno kelių visoje kelionėje galimybę.

  Tiesiog dėmesį, kad, jei esate kopti katedra, jūs turite gauti labai intymus su savo kolegomis alpinistai nes daugelis laiptinių abu nepaprastai siauras ir dvipusis.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Italiją su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!