Keltai į salas Scilio

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Galite naudoti AFerry užsakyti keltų Scilio Isles iš Didžiosios Britanijos. Maršrutas iš Penzance Cornwall Šv Marijos salą. Didžiausia sala Scilio salose. Naudojant AFerry jūs visada gausite daug apie savo kelto į Scilio salose. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti Isles Of Scilly keltu

  užsisakymas Scilio keltu salas negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią puslapio viršuje. Arba, jei matote, kaina jums patinka kairėje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti.


  Apie Scilio Isles

  Scilio salos yra didžiausia JK salynas. Yra penkios gyvenamos salos ir 140 salų ar taip iš viso. Kai kurie iš negyvenamos salos gali būti aplankė dienų valtį ir kai kurie niekada nesilankė ne visiems. Nes daugelis Scilio salos siūlome paprastesnį, Kinder ir taikesnį gyvenimo būdą. Apie 2200 gyvena ant salose.

  Šios penkios gyvenamos salos Bryher, Tresco, Martyno, g agnes Marijos. Garsėja savo nesugadintas paplūdimiai ir pakrantės, jos gamtos, istorijos, kultūros ir daug daugiau, Scilio salos yra verta bet kuriuo metų laiku aplankyti. Ir kasdien keltų paslaugas iš Kornvalio su perėjimo metu nuo vos 2 valandas ir 45 minučių, tai dabar lengviau nei bet kada anksčiau.

  salos Scilio keltas kelionių gidas

  Atlanto vėjas ir Golfo srovė suformavo šią kristalinių vandenyse, turkis jūra ir baltu smulkiagrūdžio smėlio rojus, todėl iš šių salų didelį tikslą.

  Ios salynas yra sudarytas iš penkios gyvenamos salos, (Marijos, Tresco, Šv Martins Bryher ir Šv Agnes), ir dešimtys uolų ir salelių ant Kornvalio pakrantėje Vakarus. Jie ilgiau nei 6 kvadratinių mylių apsuptas Keltų jūroje. Pagal dokumentus iš Romos imperijos atrodo, kad tuo metu, kai salos sudaro vieną. Šiandien, kai banga yra labai mažas, tai galima vaikščioti tarp kai kurių salų.

  Įjungtas trijų šimtų trisdešimt penkių metų karas , tarp Nyderlandų ir Scilly salose nėra net vienas smūgis buvo atleistas.


  Ką pamatyti Scilio Isles

  Ios salynas yra sudarytas iš penkių gyvenamųjų salų, (Marijos, Tresco, Šv Martins Bryher ir st . Agnes) ir dešimtys uolų ir salelių, esančių ant Kornvalio pakrantėje Vakarus. Jie ilgiau nei 6 kvadratinių mylių apsuptas Keltų jūroje. Pagal dokumentus iš Romos imperijos atrodo, kad tuo metu, kai salos sudaro vieną. Šiandien, kai banga yra labai mažas, tai galima vaikščioti tarp kai kurių salų.

  apgyvendinta nuo akmens amžiaus, jos žmonės išgyveno visa tai ilgaamžė dėka žvejybos ir žemės ūkyje. Šiandien salos vis dar priklauso nuo jūros ir sausumos, ir tai yra dėl to, kad gėlių verslo (daugiausia narcizai) ir turizmas tapo pagrindine pavara vietos ekonomikai.

  įdomus ir pramogų garantuoja whatever you like; ilgus pasivaikščiojimus ant apleisti paplūdimiai įlaipinami jūros kriauklių ir turintys iškylą ant smėlio, Svajojimas po įspūdingas saulėlydžio, maudytis ar žiūrėti delfinų ir kitų laukinių gyvūnų. Jei tai, ką jūs tikrai patinka yra jaudinantis patirtis, salos turi daug ką pasiūlyti jums taip pat praktikos jodinėjimas, samdyti burė valtis ir aplankyti visas salas, eikite baidarės, Banglentės, aitvaras naršymas ar irklavimas, patirti povandeninis safari, nuoma arklių traukiamas vežimas ar motociklas ištirti Marijos ir Tresco salos. Ir nepamirškite eiti snorkeling su ruonių!

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus Isles Scilio su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!