Vaito sala Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Vaito salos Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Portsmouth - Fishbourne
(Wightlink)
92 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 15 d., antradienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis - 2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis
 • Automobilis + 4

  Apie Isle of Wight

  Jau daugelį, Isle of Wight yra esmingiausias Britų pajūrio paskirties. Saloje pamačiau bangą populiarumą Viktorijos epochą. Karalienė Viktorija turėjo Holiday Residence apie Isle of Wight - kaip tai rezultatas Isle of Wight išpopuliarėjo su aristokratų ir įžymybės dienos.

  Praleiskite dieną klajojo apvalios Osborne House and Gardens, būti drąsus tuo Blackgang Chine pramogų parką ar tiesiog tolumoje valandos atsipalaiduoti viename iš salos daug paplūdimių.

  Taip pat yra beveik neribotas pasirinkimas smulkių paplūdimiai, iš kurių daugelis laimėjo Mėlynosios vėliavos apdovanojimus už jų švarą ir kokybę.

  sala dramatiškų dar gražių uolų ir pakrantėse į salos vakarus ir aiškiais vandenyse Vaito sala paplūdimiai, kurie yra puikiai tinka Quintessentially britų vasarą šeimos atostogoms saloje.

  Travel Isle of Wight

  Jūs galite gauti aplink salą A įvairių būdų. Vietinė kompanija Wightbus veikia reguliarias paslaugas tarp pagrindinių miestų (nors gal tai iš vis quirkiness salos, kad autobusai ne iš tikrųjų naudoti tinkamą grafiką simptomas). Taip pat yra nedidelis ruožas geležinkelio, veikia nuo Ryde prie Sandown. Tai įdomu, nes ji veikia visiškai naudojant buvęs Londono metro traukiniai, kurių dauguma yra beveik 100 metų. Jauniems ir širdyje jaunų, ten taip pat yra nedidelis garo geležinkelio kuri yra verta aplankyti.

  Tolstant nuo traukinių ir autobusų, yra, žinoma, naudojant automobilį variantas, nors iš kelių daug yra labai siauras. Iki šiol geriausias būdas pamatyti salą turi būti per dviračiu: sala yra beveik 250 mylių dviračių tako ir kelių organizuojamus takai, kuri nuves jus iš vienos vietos į kitą gana lengvai.