Keltų į Airiją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Airija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Cherbourg - Rosslare
(Stena Line)
304 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 25 d., antradienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Holyhead - Dublin
(Stena Line)
303 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 15 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 13 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Pembroke - Rosslare
(Irish Ferries (Freight))
990 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 9 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 14 d., pirmadienis (Vienas kryptis)
 • Sunkvežimis + 1

  Airija Kelionių vadovas

  Airija teisingai viena populiariausių Europos turistinių vietų. Su didinga kraštovaizdžio ir ryškių modernių miestų pilna kultūros ir gyvenimo, Ireland tikrai yra svajonė paskirties.

  keltu į Airiją atrasti šalį, kuris apima savo paveldą ir naują, gyvą kultūrą. Kaimo yra gražus ir Kryžminių su sidabro srautų, tingus upių, paslėptas ežerų ir taikius kanalų. Jis turi energingas ir dinamiškas kapitalą, Dublin, kur kai kurie iš draugiškiausių vietinių gyventojų ir didžiausią naktinio gyvenimo Europoje bus užtikrinti, kad jūs turite nepamirštamą laiką.

  Dabar, kad politinės problemos dėl "70s, 80-ųjų ir 90-ųjų yra už tai, Airija auga populiarumas su uostais, pavyzdžiui, Dubline, Dun Laoghaire, Rosslare ir Belfaste (Šiaurės Airija) yra vartai į šalį, kuri yra žinoma kaip "Emerald Isle", nes jos Sultingas žaluma.

  visoje šalyje, yra upėtakių ir lašišų žvejybos žvejų. Kanalai, upių ir didesnių ežerų gali būti ištirtos iš bankų arba išnuomotų laivų. Jūs niekada daugiau nei 80 mylių nuo jūros ir pakrantės siūlo Aukso, smėlėti paplūdimiai, dramatiškų uolos, paslėptus uostus ir įlankų. Airijos kaimo taip pat garsėja savo vingiuotais keliais ir gana kotedžai. Pasimesti Airijos kaime tikrai gali būti maloni patirtis!

  Yra kelios šalys kaip garsi savo kultūrą, kaip Airijoje

  Ir, žinoma, yra kelios šalys, kaip garsėja savo kultūros, kaip Airijoje. Airija yra James Joyce, Oscar Wilde ir W.B. Šalis Yeats bet ir ataskaitą atitinka, U2 ir pustonių. Kur jūs bebūtumėte Airijoje, ar dideliuose miestuose arba mažų vaizdingų kaimų rasite šalį, kad šlovė jo kultūros tradicijas. Nesvarbu, Muzika, Literatūra, arba senovės menas draugiškas, tačiau ugningas diskurso per Joyce ar Wilde nuopelnus, jūs rasite Airija turi ką pasiūlyti visas kultūros grifai.


  Kelionės Airija

  Rail paslaugos Airijoje valdomi Iarnród Eireann ir išreikšti traukiniai tarp pagrindinių miestų. Yra dvi klasės apgyvendinimo, Viešbučiai su restoranu ir bufetas automobilius kai kurie traukiniai. Vaikų iki penkerių metų kelionių nemokamai.

  pretty kotedžai dot airijos kaimo
  Gražūs kotedžai dot Airijos kaimo

  automobiliu, eismas kairėje ir kelių tinklo nuorodos visi Airijos dalių. Visi kelio ženklai pasikeitė iš Imperial metrinių matavimai 2005 metais


  Ką pamatyti ir nuveikti

  Kodėl gi ne aplankyti Gineso muziejų, kuris yra dalis pasaulinio garso alaus darykla ir Dublino labiausiai lankomas atrakcija? Kaip jūs gurkšnoti ant iš "juodos stuff" vakare pintos ir mėgautis smuiku ir fleita garsai vienoje iš Dublino daug jaukių ir draugiškų barų, galėsite parodyti savo žinias ir įvertinti subtilų savybes viename garsiausių Airijos gėrimų tik šiek tiek daugiau.

  Jūs galėsite parodyti savo žinias ir įvertinti subtilų savybes viename iš garsiausių Airijos gėrimų tik šiek tiek daugiau

  literatūros entuziastai an unmissable tikslas yra Dublino rašytojų muziejus, kur Dublino literatūros įžymybės iš pastaruosius tris šimtus metų yra atgaivinti per savo knygų, laiškų, portretai ir asmeniniais daiktais. Atraskite mintis ir slaptus motyvus kai kurių garsiausių ir įtakingiausių pasaulio rašytojų.

  Žinoma, Airija taip pat garsėja savo istorija ir ypač jos audringas santykių su Anglijos. Norėdami gauti gauti nekilnojamojo vaiduokliškos jausmą Airijos sunkiai sunkiai pjaunamieji istorijos apsilankyti Kilmainham kalėjimas, kur dauguma sukilėlių prieš britų taisyklė buvo įkalinti ir kur buvo įforminti 1916 Velykų sukilimo lyderių.


  "Nesvarbu, ar norite energingas miestų, kultūros Galore ar peizažai ir pakrantes, Airija tikrai turi visa tai, kuris yra, kodėl ji yra viena iš populiariausių turistinių vietų Europoje. Nieko galėtų būti paprastesnė, atsipalaiduoti ar romantiška nei atsižvelgiant į keltą į Airiją. Nesvarbu, ar jūs keliaujate iš JK arba Prancūzijoje, atsižvelgiant į keltą suteikia jums galimybę ištirti šį nuostabų šalį savo laisvalaikį.