Keltai į Jonijos salos

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Jonijos salos Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Galite naudoti AFerry užsakyti keltai į Jonijos salos įskaitant Kefalonia, Kythira, Korfu, Zakynthos (Zante), Lefkada, Paxi ar Ithaka nuo žemyninės Graikijos, kitų salų ir Italijoje. Naudojant AFerry jūs visada gausite daug apie savo kelto su Jonijos salų. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti Jonijos salos keltų

  užsisakymas Jonijos salos keltų negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka kairėje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti.


  Apie Jonijos salos

  Ionian Islands yra įsikūręs ne vakarinėje pakrantėje Graikijoje ir susideda iš Kefalonia, Kythira, Korfu, Zakynthos (Zante), Lefkada salos , Paxi ir Ithaka. Šie gražūs Graikijos salos turi turtingą ir spalvingą istoriją. Praeitis okupacija britų ir prancūzų davė salų atskirą jausti, kad yra gana skiriasi nuo kitų Graikijos archipelagai.

  salos garsėja savo aiškių mėlyna vandenyse, kol gražiais smėlio paplūdimiais uždarose uolos, nuostabus kaimų ir apsvaiginimo kaime. Kiekvienas Jonijos sala turi savo labai savo žavesio ir tarp jų, jie turi viską, ko jums galbūt norite iš Graikijos salų atostogų. Kodėl gi ne pabandyti salą hopping užfiksuoti kiekvieno salos esmę?

  Jonijos salos Kelionių vadovas

  Graikijos Jonijos jūros salose yra įsikūrusi nuo vakarinės pakrantės Graikijos, su Kythira išskyrus į pietus, ir susideda iš Corfu, Paxos salos (Paxi), Lefkas, Itaka, Kefalonia Zakynthos (Zante) ir Kythira, taip pat daugybė mažesnių salų "

  Jonijos salos yra salų grandinė, kad ruožas palei Vakarų pakrantė Graikijoje ir išėję į Jonijos jūrą. Jie yra daug ekologiškesnis nei daugelis Graikijos salų ir yra rami vieta Jums pabėgti nuo stumdymasis ir šurmulio turistų srityse Graikijoje.


  Kelionės aplink Jonijos salos

  kelionės būdas priklauso nuo kurių salų atsitiktų būti apsilankymą. Daugumą, nors tai yra gana saugus statymas manyti, kad ten yra galimybė išsinuomoti automobilį. Dėl kelių apie kai kurių atokesnių dalių salų pobūdžio, ji visada moka gauti keturratės diską.

  Daugelis salos taip pat turi nedidelius vietinius autobusus, nors laikas gali būti nenuspėjami. Salos yra gražus gamtovaizdis, todėl dviračiai puikus būdas gauti aplink. Apie Zante, galite gauti dviračių ekskursijos salų, suteikiant Jums puikią galimybę pamatyti dalykus atsipalaidavęs ir įdomiu būdu.


  Ką pamatyti Jonijos salos

  Ionian Islands pasiūlyti dalykų daugybę pamatyti, iš milžiniškų nepaliestų ruožų smėlio paplūdimiai paslėptų away senovės paminklų pirštinė sodrus pomiškio. Zante taip pat žinomas dėl savo nykstančių jūros vėžlių.

  Kai jūs pagaliau rasti energijos ir noro žengti išjungti savo šezlongas, aiškios jūros aplink salas taip pat siūlo daugybę galimybė nardymas. Išvykos laivais taip pat yra puikus būdas pamatyti salą, ir kelionė pamatyti Blue urvai Zante yra ypač verta pastangų.

  Jonijos salos pasiūlyti dalykų daugybę pamatyti, iš milžiniškų nepaliestų ruožų smėlio paplūdimiai paslėpti į sodrus pomiškio pirštinės senovės paminklų.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Zante su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!