Keltai į Islandiją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Naudojant AFerry jūs visada gauti daug jūsų kelto Islandijai. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Daugiau apie Islandijos

  "Islandija yra didelė sala Šiaurės Atlanto vandenyne, netoli poliarinio rato.

  Patirkite laukinių ir patikima kraštovaizdį su vulkaninės karštų geizerių ir sodrus žali slėniai.

  Apsilankykite Reikjavikas, Islandija kapitalą ir gyvena daugiau nei pusė šalies gyventojų patirti Islandijos miesto gyvenimą tarp modernių pastatų ir tradicinės architektūros. Aplankykite Islandijai už tikrai nepamirštamą patirtį!

  Islandija Kelionių vadovas

  Jei norite spalvingas peizažas, izoliaciją ir didžiuotis kultūrinį paveldą, Islandija yra vieta jums. Šis nuotolinio sala valstybė turi visą gamtos grožį jums kada nors reikės jūsų gyvenime ir draugiškas, paslaugus žmonių, su kuriais galite pasidalinti savo atostogas. "

  " Islandija yra sala valstybė Šiaurės Atlanto ir yra žinomas dėl savo ledynai, Geo-šilumos židinių ir kalnuose. Jis taip pat yra istorinis namų legendinis Brynhildr, pobūdžio daugelyje viduramžių epų, įskaitant Vokietijos `Nybelungų giesmė". Ji taip pat teikiama duoklė į lažintis anketa `Ring ciklas".

  Islandija yra istorinis namų legendinis Brynhildr, pobūdžio daugelyje viduramžių epų, įskaitant Vokietijos `Nybelungų giesmė"


  ką pamatyti Islandijoje

  Islandija turbūt geriausiai žinomas dėl geografinės ir geologinio grožio įvairovę, kad ji siūlo, įskaitant lagūnos, kurortus, ledynai ir geizerių. Garsiausios geizeris yra Geysir, nors netoliese Strokkur neramumai dažniau, maždaug kartą per penkias minutes. Geizerių nėra aptverta ir jūs tikimasi apsitarnauti, veikdama kaip suaugusiems.

  geizerių nėra aptverta ir jūs tikimasi apsitarnauti, veikdama kaip suaugusiems.

  Tai galima žygis aplink Islandiją, nors patartina suknelė progai ir būti pasirengę. Žygiai paprastai nėra atsitiktinis lankytojas.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Islandijos su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!