Keltų į Olandiją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Olandija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Olandija yra viena iš populiariausių šalių. Dėl piko sezono plaukimo, prašome rezervuoti kuo greičiau.

Populiariausias maršrutas Harwich Pajungti Olandijos. Vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą & Svaras;. 77.50 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Harwich - Hook of Holland
(Stena Line)
105 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 20 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 14 d., pirmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Newcastle - Amsterdam IJmuiden
(DFDS Seaways)
574 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 23 d., sekmadienis
 • Kelionė: 2021 m. birželio 10 d., ketvirtadienis - 2021 m. birželio 28 d., pirmadienis
 • Automobilis + 2
Hull - Rotterdam Europoort
(P&O Ferries)
242 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 19 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1

  Apie Olandijoje

  Nyderlandai yra tiesiog vienas iš must-see Europos šalyse. Iš Amsterdamo kanalais į plokščius platybės laukus ir gėles iš kaime, ten yra tiek daug priežasčių, kad keltu iš JK į Olandiją.

  Užsakymo keltu į Olandiją negalėjo būti lengviau su AFerry su mūsų atrankos kelionių variantų ir plataus palyginimas geriausių pasiūlymų

  Kuris kompanijos siūlo keltu į Olandiją iš Didžiosios Britanijos

  Stena linija turėti iki dviejų keltai į Olandiją iš Didžiosios Britanijos kiekvieną dieną, o p & o Ferries a> ir Skandinavijos nešiklį DFDS Seaways abu pasigirti iki septynių keltai į Olandiją iš Jungtinės Karalystės kiekvieną savaitę.

  Pasirinkite keltu iš JK į Olandiją protingai ir jums gali sutaupyti laiko ir pinigų, kai perėjos yra pagal septynias valandas iš uosto į uostą. Nepriklausomai keltas iš JK į Olandiją jums eiti, galite būti tikri, kad geriausią pasiūlymą su AFerry.

  Olandija Travel Guide

  Daugiau griežtai žinomas kaip Nyderlandų, Olandija garsėja savo naktiniu gyvenimu, spalvinga kultūros ir liberalaus požiūrio į gyvenimą. Nepaisant to, maža šalis, ji turi daug žinomų miestų, įskaitant Roterdamo, Amsterdamo ir Hagos.

  Kelionių Olandijoje

  Nyderlandai investavo daug jos viešojo transporto sistemą ir kelionės traukiniu yra lengva tiek tarp miestų ir pačiuose miestuose. Kelionės autobusu taip pat yra naudingas būdas gauti aplink miestus ir pasiekti mažesnius kaimus. Bilietai paprastai yra labai nebrangia ir daugelyje didžiųjų miestų, viešasis transportas veikia teisinga kelią per naktį.

  Daugelyje didelių miestų, viešasis transportas veikia teisinga kelią per naktį.

  Geležinkelio bilietai turi būti įsigyta prieš keliaujant - perkant traukinyje apims visą kainą bilieto ir 35 euro baudą. Kaip ir daugelyje kitų Europos šalių, turite patvirtinti bilietą prieš keliaujant štampavimo ją su mašinų teikiamų ant platformos. Nėra kainų mažinimas, kai bilietai perkami iš anksto.

  " Madurodam yra modelis mieste (taip, modelis miestas, ne modelis kaimas) Hagoje, ir turi miniatiūrinės kopijos visų pagrindinių Olandijos miestuose ir miesteliuose, taip pat darbo modelių laivų, automobilių ir traukinių. Tai leidžia didžiausia pasaulyje modelis geležinkelio turi pamatyti atrakcija. 2011 metų vasarą, jie taip pat rodo modelio lazerių šou Olandijos mūšį prieš elementais.

  Taip, Madurodam yra modelis miestas, ne modelis kaimas!

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Olandiją su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!