Keltai į Hebridų salos

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Jei Užsakymo keltu arba į HEBRIDEAN salos yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

  Kodėl turėtumėte naudoti AFerry užsisakyti keltu į Hebridų salose?

  AFerry.lt siūlo pilną asortimentą keltais į Hebridų salose. Tai reiškia, kad jūs esate beveik tikras, kad rasti geriausią pasiūlymą jūsų kelto pas mus, kur į Hebridų norite eiti.

  Iš tiesų, AFerry siūlo daugiau keltų bendrovių ir daugiau keltų maršrutų nei bet kas kitas internete.

  Kadangi mes padaryti mūsų pinigus iš keltų bendrovių, mes paprastai neturi imti daugiau, nei jie. Tačiau, naudojant mūsų paslaugas galite rasti ir palyginti visų įmonės vienoje vietoje, įskaitant naujausius specialius pasiūlymus į HEBRIDEAN salos.

  Iš tiesų, kadangi mes taip svarbu keltų bendrovių, jie dažnai siųsti mums išskirtinių pasiūlymus ir nuolaidas.

  Įsitikinkite, kad jums prisijungti prie mūsų naujienlaiškį, taigi jums nereikės praleisti.


  Koks būdas jums į Hebridų salose ir kokia keltų bendrovė pasirinksite, galite būti tikri, kad jūs turite daug su AFerry!

  Mes nebuvo balsuojama "pirmaujančių pasaulio Keltų svetainė" už nieką!

  Hebridų salos pasigirti kai kurie iš labiausiai apsvaiginimo peizažai, kad britų salos gali pasiūlyti taip pat kaip kai kurie iš geriausių, švariausių ir sandiest paplūdimių visame pasaulyje.

  Travel Hebridų salos

  tai galima keliauti automobiliu tarp visų pagrindinių gyvenviečių salos, naudojant nedidelį kelių tinklą. Tačiau geriausias būdas pamatyti salas beveik neabejotinai pėsčiomis - tai tikrai vienintelis būdas pasiekti gražiausias ir rami vietas salose, kurios yra toli nuo bet kokių kelių. Jei keliaujate pėsčiomis, autostopu yra saugus ir paprastas būdas keliauti didesnius atstumus - vietiniai naudojami keliautojus ir linkę būti labai draugiškas.


  Ką pamatyti Hebridų salos

  Galbūt vienas iš įspūdingiausių - ir mažiau žinomų - pramogų Hebridų yra galimybė pamatyti Mintys. Geriausias metų laikas už tai yra žiemą. Mažai šviesos tarša salų daro tai ideali vieta, iš kurios matyti Mintys nereikia išvykti iš JK.

  žema šviesos taršos salų daro tai ideali vieta, iš kurios matyti Mintys nereikia išvykti iš JK!

  viskio mėgėjams, of Skye saloje taip pat yra iš Talisker distiliavimo namo. Talisker yra žinoma visoje Škotijoje už jos sklandų, šiek tiek ugningą skonio ir yra verta aplankyti. Dunvegan pilis yra seniausia nuolat gyvena pilyje Škotijoje ir turi keletą nuostabios sodai. Taip pat yra daug sugriauti pilių, kurios daro už idiliškas vaizdas.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Hebridų salose su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!