Keltai į Graikiją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Graikija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Ancona - Patras
(Minoan Lines)
371 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 14 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 5 d., pirmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1

  Kaip užsisakyti keltu į ir Graikijoje

  Užsakymo keltu į Graikiją ir Graikijos salos , negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Graikiją

  Graikija yra populiarus turistų, kurie gali pasigirti nuostabiais paplūdimiais, vaizdingos tradicinius kaimus, svaiginimo kraštovaizdžiai ir daugybė svetainių istorinės ir archeologinės svarbos.

  Apsilankykite Atėnų Akropolį, Mino rūmai Knoso į Kretą ar senovės vienuolynai Meteora. Patirkite tikrą kosmopolitišką gyvenimo Atėnuose ar Salonikuose, arba ištirti miškus ir pakrančių pasivaikščiojimo vieno iš daugelio Graikijos salų.

  Yra daugiau gražių ir istorinių vietų Graikijoje, nei tai yra įmanoma, į sąrašą. Specialusis paminėjimas abejo, turėtų būti atsižvelgiama į Parthenon, didžiausia šventykla Atėnuose, kuris yra žinomas visame pasaulyje dėl savo kolonų. Įėjimas į čia, ir daugelis kitų istorinių vietų Graikijoje, yra nemokamas studentams ES universitetuose.


  Graikija Kelionių vadovas

  Graikijoje šalies nesukėlė vaizduotę mažiausiai 2000 metų. Jis garsėja savo kultūra antikos, taip pat skanus pasirinkimas maisto ir gausus įvairove kraštovaizdžių. Daugeliu atžvilgių, senovės Graikija atstovavo Vakarų civilizacijos gimimą, kaip mes jį žinome, paliekant demokratijos, kalba, filosofijos, mokslo ir kultūros palikimo. Šiuolaikinės Graikija yra lygiai taip pat energingas.


  Kelionių Graikijoje

  Galite keliauti Graikijoje arba automobiliu ar viešuoju transportu. Nors automobilis siūlo lankstumo lygį nerastas viešajame transporte, pavyzdžiui, keliaujant į tolimas vietas, jums gali būti sulaikyti dėl didelio avaringumo ir crazy pobūdžio graikų vairavimo miestuose.

  kelių tinklas Graikijoje yra gerai išvystyta ir puikus būdas pamatyti šalį. Tai kokybė nėra dažnai lemia mokamų kelių, todėl ji visada gera idėja atlikti tam tikrą atsarginį pokyčius su jumis.

  Partenonas dominuoja Atėnuose panoramoje

  Tarpmiestiniai autobusai yra dar vienas populiarus būdas keliauti. Autobusai yra patogūs ir vyriausybės subsidijuojamos, todėl maršrutų ir pigių bilietų daugybė. Geležinkelių kelionės yra šiek tiek daugiau nukentėjo ir praleisti. Tai tik per pastaruosius dešimt metų, arba tiek, kad Graikija atrastas geležinkelių kelionės vertę ir iki šiol yra keletas šalies rajonuose, kurie išmokamos iš didelių investicijų pagamintas.

  Autobusai yra patogūs ir vyriausybės subsidijuojamos, todėl maršrutų ir pigių bilietų daugybė.

  Keltai, žinoma, yra geras būdas keliauti aplink skirtingi salos Graikija ir AFerry yra puiki vieta įsigyti šiuos keltų bilietus.


  Ką daryti, Graikijoje

  Yra daugiau gražių ir istorinių vietų Graikijoje, nei tai yra įmanoma, į sąrašą ar net suskaičiuoti, ypač turas didžiuosiuose miestuose. Specialusis paminėjimas abejo, turėtų būti atsižvelgiama į Parthenon, didžiausia šventykla Atėnuose, kuris yra žinomas visame pasaulyje dėl savo kolonų. Įėjimas į čia, ir daugelis kitų istorinių vietų Graikijoje, yra nemokamas studentams ES universitetuose.

  Graikija sujungia pastatus su vešlia augmenija.

  " Graikija yra viena iš saugiausių vietų eiti atostogų, ir ten yra įvairių restoranų, barų ir klubų dauguma miestų. Graikų maistas yra egzotiškas mišinys iš geriausių Rytų ir Viduržemio jūros vakaruose ir nėra jokios kitos patirties, kaip jis pasaulyje.

  Graikija yra viena iš saugiausių vietų eiti atostogų!

  Jūs turite būti atsargūs fotografuodami statulų ir paminklų, kai kiti žmonės stovėjo priešais jais, kai Graikijoje - tai laikoma nemandagu. Visada vengti fotografuoti oro uostų ir karinių įrenginių. Graikijos valdžios institucijos į tai labai rimtai.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Graikiją su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!

  Complete Guide į Graikiją, graikų saloje ir atsižvelgiant keltu į Graikiją, prašome perskaityti AFerry.lt vadovas Graikijoje ir Graikijos salų.