Keltų į Prancūziją

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Prancūzija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Jei norite užsisakyti keltu į Prancūziją, yra daug variantų. Jei rezervuoti trumpą kirtimas, arba ilgesnį kruizas stiliaus kelionę, kurioje galite atsipalaiduoti ar net miegoti laive?

Dažnai tai priklauso nuo to, kur jūs keliaujate iš, kur jūs keliaujate į, ir kaip daug vairavimo norite daryti arba savo perėjos pusę. Mūsų išsamus gidas pateksite per visus variantus ir mūsų unikali internetu variklis padės jums palyginti kainas ir laiką, siekiant padėti jums pasirinkti tinkamą kirtimo.

trumpiausi Kryžmės iš Anglijos į Prancūziją

 • " Doveris " yra populiariausias keltų uosto JK keltų keliautojų, su jungtimis į Kalė ir Diunkerko atsižvelgiant 90 minučių iki 2 valandų, atitinkamai. Doveris yra patogiai pasiekiami per M20, o Kalė ir Diunkerko gerai tinka kelionėms į Paryžių ir Šiaurės Europoje.
 • Folkestone nėra keltų uosto, tačiau yra įtrauktas į paieškos rezultatų, siekiant padėti jums. Su perėjimo metu vos 35 minučių tai greičiausias būdas gauti per kanalą ir į Kalė.

Kurios įmonės eiti į Prancūziją?

 • P&O Ferries " veikia Dover į Calais maršrutą. Visi laivai pasiūlyti švelniavilnių pietūs, įspūdingi jūros vaizdai, ir nuostabi nuolaidos markių borto parduotuvėje.
 • DFDS Paleidžiama paslaugos Dover į Calais, Dover į Diunkerko ir Newhaven į Dieppe maršrutais. DFDS laivai yra erdvūs ir apima restoranus, žaidimų aikštelės ir barų. Nameliai yra ant Newhaven Dieppe perėjos, kuri leidžia jums miegoti laive.
 • Eurotunnel valdo Folkestone į Calais kanalo tunelio. Keleiviai linkę likti savo transporto priemonių 35 minučių perėjos, bet leidžiama išeiti ištiesti savo kojas.
 • Brittany Ferries veikti ilgiau perėjas iš Portsmouth, Plymouth ir Poole į Vakarų Prancūziją, nors yra greitai keltų iš Portsmouth į Cherbourg atsižvelgiant 3 valandas. Ilgesni perėjos turi didesnį paslaugų spektrą, įskaitant kabinas, leidžia jums miegoti laive. Tai puikus pasirinkimas, jei turite ilgą automobilių kelionė iš abiejų savo keltų kirtimo.

Uostai Prancūzijoje

 • " Kalė " a> yra gerai žinomas keltų uosto Prancūzijoje, ir išlieka populiariausia. Vykstantys į Kalė yra greitas ir miestas yra gerai tinka daugeliui tolimesnėms kelionėms Prancūzijoje ar kitur žemyninėje Europoje.
 • Diunkerko " yra puiki alternatyva Calais, su panašiu perėjimo metu vos 2 valandas. Šiek tiek toliau Šiaurės nei Calais, Dunkirk yra patogus keliones į šiaurės Prancūzijoje, Belgijoje ir Olandijoje.
 • Dieppe " yra ant Normany pakrantėje ir yra prieinama nuo Newhaven. Perėja yra ilgesnis, todėl galite pailsėti laive ir Dieppe yra puiki vieta sustoti su populiarus šeštadienis rinka siūlo platų prekystalių.
 • Cherbourg " yra ant COTENTIN pusiasalyje ir prijungtas prie Portsmouth ir Poole. Tai gerai prijungtas prie Paryžiaus, bet taip pat yra patogus kelionėms Prancūzijos pietuose, su keliais veikia per keletą nacionalinių parkų.
 • Caen " pastatomas centralizuotai šiaurinėje Prancūzijos pakrantėje, todėl tai puikus pasirinkimas išvykoms į Normandijoje, Bretanėje, Paryžiuje ar net pietų Prancūzijoje.
 • "Havras yra arčiausiai uosto į Paryžių, o antras pagal dydį uostas Prancūzijoje. Tai puiki vieta sustoti išjungimo savo kelionę kaip pokario architektūra uždirbo statusą, kaip UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
 • Roscoff " yra idiliškas žvejų kaimelis Bretanėje ir puikus prieigos taškas Vakarų ir pietų Prancūzijoje. Kaimas turi didelį pasirinkimą restoranų ir suvenyrų parduotuvių todėl didelį uostą sustabdyti-išjungti, apie savo kelią ar iš Prancūzijos.
 • St Malo yra netoli Bretanės paplūdimiuose ir turi puikias kelių jungtys todėl tai puikus pasirinkimas išvykoms į Vakarų ar pietų Prancūzijoje.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Dover - Calais
(DFDS Seaways)
199 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 23 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis - 2020 m. rugsėjo 29 d., antradienis
 • Automobilis + 2
Dover - Dunkirk
(DFDS Seaways)
225 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis - 2020 m. spalio 12 d., pirmadienis
 • Automobilis + 4
Dover - Calais
(P&O Ferries)
144 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 28 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 1 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1

  Prancūzija Kelionių vadovas

  Atraskite fantastišką apsipirkti, turtingą istoriją, keičiant kraštovaizdžio ir nuostabų maistą ir vyną. Prancūzija suteikė pasaulio šampanas, per 365 rūšių sūrio, ir kai kurie iš garsiausių pasaulio atlikėjų.

  Prancūzija yra didžiausia šalis Europoje, siūlanti įspūdingas įvairių kraštovaizdžiu, nuo kalnų Alpių ir Pirėnų į patrauklių upių slėnių Luaros, Ronos ir Dordonė ir plokštesnis kaimo Normandijoje ir ant Atlanto vandenyno kranto. Šalyje yra keletas 1800 mylių pakrančių patiks.

  Oras dažnai keičiasi ištisus metus Atlanto įtakoja Vakarų pakrantės vietovėse klimatas iš Loire į baskų regione. Tikėtis švelnus klimatas ir dažnai lietus; Tačiau vasaros gali būti labai karšta ir saulėta. Aplankykite Prancūziją, kur jūs galite mėgautis šiltu Viduržemio jūros klimatas per visą Riviera pietus. Arba galvą vidaus Prancūzijos šlaituose Pirėnų ar Alpėse dėl kai kurių geriausių pasaulio slidinėjimo visoje žiemą.

  Nėra neigia, kad Prancūzija yra didžiųjų kontrastų žemė, siūlanti begalinis pasirinkimą viliojantis vietas aplankyti, turtingą įvairovę kraštovaizdžio, virtuvių, klimato ir žmonių, su išskirtiniu kultūriniu paveldu.

  yra daug keltų maršrutai į Prancūziją pasirinkti


  Kelionių Prancūzijoje

  "Paimkite savo šeimą ir automobilį visoje kanalo į Prancūziją ir tyrinėti šalį per puikų kelių tinklą. Vairavimas Europoje yra daug lengviau, nei jūs manote, jei tai jūsų pirmą kartą. Įsiminti eismas dešinėje. Greitkeliai (Autoroutes) padengia priešdėlio "A" ir kai kurie iš jų bus mokami keliai (Autoroutes à Peage). Nacionalinės keliai (maršrutai nationales) yra pažymėtos "N", o smulkūs keliai yra klasifikuojami kaip "D 'keliai.

  Yra tam tikrų įstatymų, kuriuos reikia žinoti apie prieš vairavimą Prancūzija:

  • Jei jūsų sėdėjo-NAV gali aptikti greičio matavimo kamerų vietas, palikite jį namuose. Jei nustatoma, kad vairuotojo su viena iš šių savo automobilį, nepriklausomai nuo to, ar jis įjungtas, ar ne, jums gali būti skirta bauda 1500 eurų.
  • visose transporto priemonėse yra teisiškai įpareigotos atlikti Alkomat rinkinys. Jis primygtinai rekomenduojama, kad jums atlikti keletą iš jų. Prieš vairuodami, jei gņr, o kiti kaip atsarginę kopiją, jei tikrinami naudoti vieną. Alkomat rinkiniai gali būti perkamos uoste.
  • vairavimo išgėrus riba Prancūzijoje 50mg alkoholio 100ml kraujo. , Turėkite omenyje, tai yra žymiai mažesnis nei JK riba 80mg 100 ml kraujo. Mūsų geriausias patarimas yra ne gerti alkoholio ne visi, jei jūs vairuojate.

  Triumfo arkos naktį


  Ką pamatyti

  Prancūzija, Paryžius, ir jo garsiąją Eifelio bokšto sostinėje, padaryti populiarios atostogų ar savaitgalio pertraukų. Kodėl gi ne derinti viešnagę Paryžiuje su vizito į Disneilendą. Normandija ir Bretanė yra pasiekiamas reguliariai keltų kirtimo arti, kaip yra visi hiper rinkų visame Calais, kur jūs galite padaryti dideli sutaupyti maisto, gėrimų ir cigarečių. Daugelis žmonių galvą Normandijos pakrantėje arba jo naktinio gyvenimo ar normanų kaimo, su linksmais, miškingų slėnių ir jos buko ir pušynai, kurie siūlo taikos ir ramybės prieglauda.

  Taip pat gali atrasti Prancūzijos Atlanto pakrantės & Konjakas šalies regiono, Puatu-Šaranta, su gražia miesto La Rošelė, balta salos Ile de Re, kad OLERON saloje ir senojo miesto Poitiers. Gražus regionas šeimos švenčių ir trumpų pertraukų.

  ilgas, tvirtas pakrantė, didžiuliai įlankose šlovingą paplūdimiai, o slaptos, beveik mistinį interjeras yra ilgalaikis įspūdis Bretanėje. Tai pats vakarus regionas Prancūzijoje, kur Bretonai kalbėti savo senovinę kalbą ir vykdo sena tradicijas, visada atrodo iš derinamas su bendrojo lavinimo Prancūzijoje mažai, bet daug atrakcionų pasveikinti lankytojus tūkstančiai metai po metų. Aplankykite su Prancūzijos daug katedrų, įskaitant Reimsas, kur buvo pakrikštytas Clovis (pirmasis Prancūzijos karalius), Chartres ir Turai.