Keltai į Suomiją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Suomija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Naudojant AFerry galite palyginti visų keltai į ir Suomijoje " Mes jums parodysiu visą panašių maršrutų greta, visi keltų bendrovių ir parodyti jums datų intervalas -. Viskas taip jums galite rasti mūsų geriausias kainas , kada geriausia jums. Mes neveikia su Specialus pasiūlymas kodus. Jei knygos iš šio puslapio, arba bet kuris kitas, jums gauti visus mūsų naujausius pasiūlymus ir nuolaidas. Nereikia išsirinkti arba rasti specialų kodą ar knygą iš tam tikro puslapio.

Keltai į ir Suomijoje yra "labai populiarus. išvengti nusivylimo prašome rezervuoti greičiau. Jūs taip pat turėtų žinoti, kad jei knyga arti jūsų pageidaujamą išvykimo, kainos gali būti daug didesnis, nei jei jūs užsisakyti iš anksto, todėl prašome rezervuoti kuo greičiau.

Populiariausias maršrutas yra Stokholmo į Marihamnas. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 89 automobilių ir du žmonės grįžti.

Užsakymo keltu arba Suomijoje yra paprasta , paprasta ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Specialūs pasiūlymai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Tallinn - Helsinki
(Eckerö Line)
36 €
 • užsakytas: 2020 m. liepos 4 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 15 d., trečiadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Mariehamn - Turku
(Viking Line)
70 €
 • užsakytas: 2020 m. liepos 3 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 16 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Tallinn - Helsinki
(Tallink Silja)
132 €
 • užsakytas: 2020 m. birželio 25 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugpjūčio 7 d., penktadienis - 2020 m. rugpjūčio 7 d., penktadienis
 • Automobilis + 2

  Kaip užsisakyti keltu į Suomiją

  Užsakymo keltu į arba iš Suomijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote kainą, kaip pirmiau, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite gauti kaina .


  Daugiau apie Suomiją

  Suomija, įsikūrusi Skandinavijos regione Europoje, yra žinomas kaip vidurnakčio saulė ir pirčių žemės. Suomiai yra saunos entuziastai tauta - yra apie 2 mln saunos už 5 milijonų žmonių, gyvenančių Suomijoje.

  Helsinkio dažnai vadinamas `Dukros Baltic" ir uždirbo trokštamą vietą Europos Sąjungos sąrašą Europos miestų kultūros 2000, todėl tai turi pamatyti miesto Suomijoje. Suomija taip pat turi daug pilių, kurios yra verta aplankyti, iš kurių kai datuojamas 13 amžiuje.

  prie tolimiausio šiaurės Suomijos slypi Laplandija, kuri yra žinoma kaip vidurnakčio saulė žemę, kurią verta aplankyti, kartu su daugelio bažnyčių, muziejų ir pilių Suomijoje. Suomija siūlo puikią galimybę lauko veikla, pavyzdžiui, slidinėjimas, žvejyba, golfas ir dar daugiau.

  Suomija Kelionių vadovas

  "Ne tik kalba, dėlionės ir kalbininkams, yra nesusijęs su bet kokia kita Europos kalba, tačiau vietoj uolėtas fiordai Švedijos ir Norvegija, Suomija pasigirti valcavimo lygumos ir daugiau nei 15.000 ežerų.

  Nors pažymėtas Skandinavijos skiriamojo požymio didžioji nepaliestų sričių dykumoje vyko balanso su moderniu, ateities gerovės valstybės, Suomija unikalus kalba ir istorija išskiria ją kaip kažkur unikalus aplankyti.

  Suomija unikalus kalba ir istorija išskiria ją kaip kažkur unikalus aplankyti.


  Kelionės Suomijoje

  "Suomijos kelionės sistema yra gerai organizuota, jei šiek tiek ant brangios pusėje. Tai nė-the-sunkiau kirsti per daug skirtingų metodų viešojo transporto ilgį ir plotį šios didžiulės šalies lengvai. Ilgoms kelionėms, lėktuvai dažnai yra greičiausias būdas gauti aplink, ir yra daug lėktuvų bendrovių, kurios siūlo bilietus skirtingų kainų įvairovė. Jei jūs ieškote daugiau vaizdingos būdas pamatyti šalį, tačiau ar esate atsargus apie savo anglies pėdsaką, šalis aptarnauja išsamią autobusų ir traukinių tinklą.

  Traukiniai Suomijoje yra labai patogus ir pasiūlyti visą spektrą laive įrenginių. Ilgesnėms kelionėms, yra dažnai nebrangia miegamoji vieta automobilius. Autobusai, tuo lėčiau ir kartais brangiau nei traukinių, dažnai paleisti dažniau ir todėl gali atstovauti greičiausias būdas pasiekti tikslą. Studentų nuolaidos taip pat galima rasti kai kurių autobusų maršrutų, todėl visada verta paklausti.

  Vienas iš populiariausių dalykų pamatyti Suomiją, žinoma, yra Northern Lights , Tačiau tai ne visada lengva nuspėti. Už geriausią galimybę pamatyti šiuos gamtos akinius, jums reikia galvos iki Suomijos šiaurės žiemą.

  Vienas iš populiariausių dalykų pamatyti Suomijoje yra Northern Lights.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Suomiją su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!