Keltai į Fidžis

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Galite naudoti AFerry užsakyti keltai Fidžis ir Mamanuca salos. Naudojant AFerry jūs visada gausite daug apie savo kelto Fidžis. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti keltu į Fidžis

  Užsakymo keltu į arba iš Fidžis negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka pirmiau, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti ,.


  daugiau apie Fidžis

  Fidžis yra daugiau nei 330 salų Pietų Ramiojo vandenyno, 2km į šiaurės rytus nuo Naujosios Zelandijos salynas. Maždaug salų trečdalis negyvenamos ir gali būti išnagrinėtos per dieną kruizai nuo žemyno.

  Regbis yra populiariausia sporto šaka Fidžyje ir tauta turi sėkmės Regbis septynetais turnyruose istoriją, akcentuojant greitai puola žaisti.


  Fidžis Travel Guide

  Fidžis yra egzotiškas pabėgimas, kad leis Jums jaustis tūkstančius mylių nuo bet kur kitur, o tuo pačiu metu lengvai prieinama.

  Fidžis yra vulkaninės kalnų ir šiltų tropinių vandenų, kurie padaryti tobula aplinka koralų rifų produktas. Turizmas yra didelė varomoji jėga Fidžio ekonomikai kaip gamtos stebuklų, tiek ir už žemę yra dech.


  Kelionės Fidžis

  Autobusai yra pagrįstai įkainoti ir efektyvus ir taksi paslaugos yra prieinamos keliaujant ant žemės, su mažesnių salų, sujungtų valtis. Populiariausi salos yra tie, kurie yra negyvenamos, kur pusę dienos ir visą dieną išvykos gali būti padarytos su Pietų jūros kruizai.


  ką pamatyti Fidžis

  mylių vandenyno pilna koralų ir tropinių žuvų, tai nenuostabu, kad nardyti yra ties "must-do sąrašo viršuje , Vandenys, yra visiškai aišku ir šilta, todėl tai puikus aplinką suaugusiems ir vaikams tyrinėti natūralų grožį.

  Nors vandenynas yra didelė trauka daug turistų, pėsčiųjų takai žemės yra tik kaip didinga. Vaikščioti per Fidžio didžioji miškai ir iki ugnikalnių kalnų įspūdingas vaizdas į salas ir vandenyną.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus Fidžis su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!