Keltai į Estiją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Estija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Jei Užsakymo keltas į Estiją yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Helsinkio į Taliną <./strong> vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 51.50 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

Specialūs pasiūlymai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Kapellskar - Paldiski
(DFDS LISCO)
117 €
 • užsakytas: 2020 m. liepos 5 d., sekmadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 16 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Helsinki - Tallinn
(Eckerö Line)
57 €
 • užsakytas: 2020 m. liepos 10 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 23 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Helsinki - Tallinn
(Tallink Silja)
87 €
 • užsakytas: 2020 m. liepos 14 d., antradienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 16 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  Kaip užsisakyti keltu į Estiją

  Užsakymo keltu į arba iš Estijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Estijos

  Estija (Eesti) yra mažiausias Baltijos šalyse, bet vis populiarus turizmo paskirties, nes jos gražių pajūrio miestelių, žavinga šalies kaimų, žalia miškai ir kvapą gniaužiantys pilys. Talinas, Cosmopolitan moderni sostinė, buvo įtraukta į UNESCO kaip vienas iš pasaulių kultūros paveldo objektų.

  Estija Travel Guide

  Estija yra tikras perlas Baltijos regione. Apskrityje šiuo metu yra viena iš labiausiai klestinčių buvusių komunistinių valstybių. Taip pat klesti kosmopolitinis sostinėje Taline yra stulbinantis kraštovaizdis ir nuostabūs paplūdimiai ir Estijos virtuvė ne tik sveika, bet dažnai pigus ir skanus per daug. "

  Estija buvo okupuota TSRS, bet dabar išdidžiai dalis Europos Sąjungoje. Gana šaliai, kuri buvo tik oficialiai paskelbus nepriklausoma 1991 metais su Rusijos pajėgos pagaliau palieka 1994 metais tiesų pasiekimas, tai dabar yra viena iš labiausiai klestinčių buvusių komunistinių valstybių.

  " didinga Tompėjos pilis ir Šv OLAF bažnyčia centrinėje Talino yra gerai verta aplankyti ir tikriausiai kai kurie iš labiausiai žinomų paminklų mieste.

  Kadriorg rūmus ir taip pat kita atrakcija verta aplankyti. rūmai ir aplinkinių sodai ir parkas buvo pastatytas caro Petro I 18 amžiuje savo imperatorienės Jekaterinos kaip vasaros rezidencija. Jūs taip pat rasite didelę kolekciją tapybos, grafikos, skulptūros ir taikomosios dailės, Rusija ir Vakarų Europa rodoma erdvūs rūmų salėse kaip Estijos dailės muziejus turi filialą rūmuose, skirtą užsienio meno.

  Kai kitų miestų aplankyti, išskyrus Talino Estijoje Hapsalu, Narva, Pernu ir Tartu.


  Taigi, kodėl gi ne imtis keltu į Estijos atrasti šalį su didele istorija, nuostabūs restoranų ir kavinių, taip pat gražus įvairus kraštovaizdis ir paskutinis, bet ne mažiau šilti ir draugiški žmonės.