Keltai į Angliją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Anglija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Jei Užsakymo keltu ar Anglijoje yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Kalė Dover. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 35 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti keltu į Angliją

  Užsakymo keltu į Angliją negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau informacijos apie Anglijos

  Anglija kasmet pritraukia daug lankytojų su savo įvairialypę kultūrą, įvairių kraštovaizdžių ir turtingą istoriją.

  Daugelis turistų klijuoti į Londoną su daug nemokamų muziejų ir pasaulyje žinomų paminklų, pavyzdžiui, Big Ben, bet Anglija turi daug ką pasiūlyti jums ne tik sostinėje. Negalima tiesiog klijuoti į Londoną kitą kartą aplankyti.

  Yra daug daugiau į Angliją, nei sostinėje. Geriausias būdas ją ištirti? Be savo automobiliu, žinoma.

  Nepamirškite Anglija yra Mančesterio Namai - gimtinė Oasis ir namų dviejų didžiausių Europos futbolo komandų, taip pat garsiausių pasaulio universitetų miesteliuose Oksfordo ar Kembridžo.

  Anglija Travel Guide

  Visi žino apie Angliją, iš Dickenso žemės, Šerlokas Holmsas, karališkosios šeimos, Big Ben ir tūkstantį kitų garsių lankytinų vietų. Bet ar jūs suprantate, visi šie dalykai yra į Londoną? Yra daug daugiau į Angliją nei sostinėje ir geriausias būdas ją ištirti? Be savo automobiliu, žinoma, "

  Nepamirškite Anglija taip pat Mančesterio Namai -. Gimtinė Oasis ir namuose dviejų didžiausių Europos futbolo komandų, taip pat garsiausių pasaulio universitetų miesteliai Oksfordo ir Kembridžo. Ir tada, žinoma, yra anglų kaime pilna sukti žalių kalvų ir punktyras su gana kaimuose - puiki vieta pasimėgauti tradicinės anglų Arbata paplotėliai su uogiene ir tirštoje grietinėlėje ir agurkų sumuštiniai.

  Anglija taip pat yra šalis pilna istorija. Čia gali būti kelios šalys pasaulyje, kurie buvo užimti, ir, savo ruožtu užima kiti, kaip Anglijoje. Romėnai, Prancūzijos, vikingai, jie visi čia ir paliko savo pėdsaką kultūros ir paminklų žemę. Tačiau nereikia pamiršti, taip pat, kad Anglija yra demokratijos namų, kaip mes jį žinome. Sąvokos, kurios buvo eksportuotos į Prancūziją, o po to į Ameriką. Ir, žinoma, Anglija buvo pramoninės revoliucijos gimtine ir pirmieji gamyklų, kurios formos ekonomiką ir kaip mes visi gyvename šiandien.

  Gali būti kelios šalys pasaulyje, kurie buvo okupuota, o tai savo ruožtu užima kiti, kaip Anglijoje


  Kelionių Anglijoje

  "yra daug būdų, kaip gauti aplink, kai jūs esate čia. Anglija turi labai gerą susisiekimą, bet bus įspėjami, nes kai ji gali būti šiek tiek brangesnis. Keliautojams dėl biudžeto ar net jei jūs tiesiog norite sutaupyti kelis svarus Yra daug autobusų ir privačių trenerių, kad eiti aukštyn ir žemyn šalyje visiems didžiųjų miestų. Dažnai rasite autobusų stočių šalia ar netoli traukinių stočių ir kainos dažnai yra mažiau nei pusė traukinio kaina. Dauguma autobusų įmonės taip pat leidžia jums užsisakyti internetu, kuris gali jums sutaupyti dar keletą svarų per.

  Jei norite vykti traukiniu, įsitikinkite, kad jums užsisakyti gerokai iš anksto, nes sukant ryte ir atsižvelgiant į traukinį į Mančesteris Liverpulis gali jums kainuoti šimtus svarų. Dažnai kiek grąžinimo bilieto į Prancūziją, Ispaniją ar Graikiją!

  sukant ryte ir atsižvelgiant į traukinį į Mančesteris Liverpulis gali jums kainuoti šimtus svarų

  Jei naudojate Londono metro taip pat įsitikinkite, kad jūs perkate dieną perdavimą. Kuo daugiau jūs mokate daugiau regionų galite keliauti. Jūs dažnai mano, kad dėl vienos bendros kelionės požeminės bilieto kaina yra ta pati ar net daugiau nei bilietas visai dienai. Galite įsigyti visus bilietus iš mašinos, bet neturi būti drovūs, jei jūsų anglų kalba nėra puiki - Anglija yra labai multikultūrinė šalis, ir jūs tikrai išgirsite daug akcentais savo kelionę. Anglai taip pat skambinti požeminėmis "vamzdį" ir požeminę stotį taip pat kartais vadinamas "metro stoties".

  Taip pat yra gamtos istorijos muziejus ir mokslo muziejus, kur galima pamatyti svarbius artefaktus, kai kurie iš didžiausių mokslinių atradimų mūsų laikų. Vienas gabalas ekrane yra šiek tiek medinis langas. Tai neatrodo kaip nieko ypatinga, bet tai šiek tiek langas iš tikrųjų yra radijo, kad Guglielmo Marconi naudojamas jo garsaus visuomenės demonstravimo bevielio radijo Londono Toynbee Hall 1896. Publika buvo pritrenktas išgirsti varpo žiedas į laukelį kiekvieną kartą Marconi paspaudžiamas mygtuką scenoje

  Tik pusvalandį nuo Oksfordo autobusu yra žavinga kaimas Woodstock, kuri taip pat yra Blenheim Palace Namai -. "Valdovo ir kunigaikštienės Marlborough namuose. Rūmai ir sodas - tipiškas pavyzdys, anglų kraštovaizdžio sode -. Yra gerai verta aplankyti

  Žinoma, Anglija yra sala, taip pat ir kai kurie iš geriausių paplūdimių pasaulyje yra anglų apskrityje Kornvalio į šalies pietuose. Jūs turėsite daug laiko nuo Kornvalio 320 mylių paplūdimių ir pakrantės su fantastinis bangų banglenčių ir Migocący auksinio smėlio, taip pat įspūdingi kaimo vaizdais.

  Tiesiog Don "T pamiršti jis yra škotų nėra anglų - tai yra, jei jis laimi tokiu atveju pilietis jis yra herojus, nesvarbu, kur jis kilęs iš!


  Taigi, Anglija tikrai yra puiki vieta apsilankyti ir jei jūs jau matė Londonas, ar net jei jūs neturite, kodėl gi ne pabandyti Lankymūsi kažkur kitur. Jūs galite rasti jums iš tikrųjų patinka daug daugiau nei Londone. Ir, žinoma, geriausias būdas tikrai ištirti yra su savo automobiliu. Taigi, ką jūs laukiate? Užsisakykite keltu į Angliją šiandien.