Keltai į Daniją

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Danija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Jei Užsakymo keltu ar Danijoje yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Malmės į Kopenhagą. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 37 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę

Atkreipkite dėmesį:. nuo 29 2014 rugsėjį keleivių vežimo tarp Harwich ir Esbergas su DFDS Seaways buvo uždaryta. Alternatyvios uostai Olandijoje ir Prancūzijoje gali suteikti patogią prieigą prie Danijoje.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Kristiansand - Hirtshals
(Color Line)
29 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 2 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • 1 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)
Gothenburg - Frederikshavn
(Stena Line)
54 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 10 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 29 d., antradienis - 2020 m. rugsėjo 29 d., antradienis
 • 2 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)
Larvik - Hirtshals
(Color Line)
112 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 19 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1

  Kaip užsisakyti keltu į Daniją

  Užsakymo keltu į Daniją negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Daniją

  Skandinavijos šalis Danijos įsikūręs prie Vokietijos šiaurėje.

  Danija yra graži šalis, sodrus, žalios kaime ir kalvos. Danija turi naują klimatą ir daug už lankytoją pamatyti ir padaryti, įskaitant populiaraus Hanso Christiano Anderseno muziejuje Odense ir gyvą kultūrą ir istoriją šalies sostinėje Kopenhagoje.

  Jutlandijos rasite Legolendo kuri daro didelę dieną už vaikams. Jei norite ieškoti daugiau gyvenimo dydžio architektūrą galite aplankyti netoliese kaimą Ebeltoft, kuris akmenimis gatvelės ir karkasinių namų.

  Kelionių šiaurę ir rasite paplūdimio kurortų Lokken ir Lønstrup, kuris yra garsus savo meno jūriniai peizažai.

  Danija Travel Guide

  , garsėja savo spalvinga meno ir architektūros, Danija yra taip pat namo į apsvaiginimo kaime. Norėdami nustatyti sau iki ekskursijų dieną, tai yra gera idėja užpildyti ant kepinių, Danijos specialybę.

  Danija yra į šiaurę nuo jo tik žemės artimui, Vokietijoje , į pietvakarius nuo Švedijos ir Pietų Norvegijos. Danija taip pat apima dvi off-shore teritorijas, Farerų salas ir Grenlandiją, suteiktą namų taisyklės 1948 ir 1979, atitinkamai. Nacionalinis kapitalas yra Kopenhaga. Danija ribojasi tiek Baltijos ir Šiaurės jūros priėmimo Danija keltais raktą į savo komercinės sėkmės.

  Jei keltu į Daniją iš Didžiosios Britanijos atvyksite į Esbjergas Vakarų Jutlandijos. Iš čia galite tyrinėti gražus įvairų kraštovaizdį Danijos pusiasalio su plokščiais ūkininkavimo sritis vakaruose iki žalių kalvų į rytus.


  Kelionių Danijoje

  Yra dažnai keltų reisai iš Kalundborg į Arhus, Ebeltoft į Sjællands Odde ir Ronne į Kopenhagą, taip pat daug kitų vidaus maršrutais. Pagrindiniai miestai visose salose yra prijungtas prie geležinkelių tinklo, įskaitant Olborgo, Kopenhagoje, Esbjerg, Herning, Horsens, Odense ir Randers. Danijos valstybiniai geležinkeliai veikti greitojo traukinių, vadinamų Lyntogs kurios teikia tolimojo, non-stop kelionės skaičių.

  Tarpmiestiniai IC3 traukiniai yra greitesnis ir labiau tiesioginis. Automobiliu, eismas dešinėje ir kelių sistemos Danijoje daro dažną keltais kirsti tarp fiordų ir salų.


  Ką pamatyti

  "Kristianija, Kopenhaga anketa" nepriklausoma "hipis bendruomenė įkurta 1971 metais, teikia namus tiems, kurie ieško alternatyvų gyvenimo būdą. Galite aplankyti didžiojo pasakų rašytojo Hanso Christiano Anderseno Odensėje gimtinė ir pasižvalgykite į Hanso Christiano Anderseno muziejus. Centre rasite Danijos gražaus ežero rajone, netoli Silkeborg.

  centre rasite Danijos gražaus ežero rajone, netoli Silkeborg

  Jutlandijos rasite Legolendo kuri daro didelę dieną už vaikams. Jei norite ieškoti daugiau gyvenimo dydžio architektūrą galite aplankyti netoliese kaimą Ebeltoft, kuris akmenimis gatvelės ir karkasinių namų. Keliauti į šiaurę ir rasite paplūdimio kurortų Lokken ir Lønstrup, kuris yra garsus savo meno jūriniai peizažai.