Keltai į Kiprą

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti Keltai į Kipro naudojosi Girne uoste, iš Turkijos. Naudojant AFerry jūs visada gausite daug savo kelto, arba Kipre. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti keltu į Kipro

  Užsakymo keltu į Kipro negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  daugiau apie Kipre

  Kipras gali pasigirti gražus kaimų apsuptas vynuogynų, tačiau tuo pačiu metu turi energingas miestų su stulbinamo naktinį gyvenimą. Su daug paminklų ir įdomių veiklą mėgautis, Kipras yra labai sudėtinga vieta.

  Agia Napa įsikūręs salos rytuose. Dieną, jis yra žinomas dėl aiškių Viduržemio jūros vandenys ir smėlėtų paplūdimių, tačiau ji yra naktį, kai šis mažas miestelis atgyja. Naktinių klubų yra labai populiarus ir palyginama su Ibizoje.

  Šeimoms kurortas aplankyti Protaras. Tai gyvas miestas su gražiais paplūdimiais ir šeimos veiklą priimančiosios patiks. Taip pat yra teikiamų paplūdimyje vandens sporto, pavyzdžiui, parašiutu, savarankiškai važiavimo greitis Valtys, vandens motociklai, vandens slidės, Vandensvydis pavadinimas kelias įvairovė.

  Kipras Kelionių vadovas

  Kipras yra trečia pagal dydį sala Viduržemio jūroje, po Korsiką ir Sardiniją. Saloje turi karštos ir sausos vasaros ir yra populiarus turistų iš Didžiosios Britanijos. Su gražiais paplūdimiais, aiškiai mėlyna jūra ir skanus virtuvės, tai lengva pamatyti, kodėl. Jis sakė, kad Kipras yra Afroditės, graikų meilės deivės, grožio, malonumo ir dauginimosi gimtinė - ir sala tikrai gyvena iki to.

  Kelionės Kipre

  Autobusų paslaugos patikimas, patogus ir pigus Kipro pietuose. Tačiau jie neturi paleisti dažnai todėl nereikia iš anksto planuoti. Šiaurėje, paslaugos dažnesni, bet yra mažesnė, todėl brangesnis.

  Taksi veikia autobusų stiliaus bendrų paslaugų yra žinomas kaip dolmu ş ;. Tai paleisti dažnai, ir jūs galite būti įlaipinami bet miesto ribose.

  Automobilių nuoma yra lengviausias būdas gauti aplink salą, tačiau naudojant keltu galite imtis savo automobilį su jumis. Kipre vairuotojai naudoti kairę pusę kelio, imtis papildomų atsargumo vairuojant Kipre kaip "nerašytų taisyklių" vairavimo kurie skiriasi nuo tų, Jungtinėje Karalystėje.


  Ką daryti

  Pafosas pilis yra stulbinantis akmens sienelėmis struktūra pastatyta ant uosto. Vaizdas nuo pilies viršuje yra didinga ir leidžia jums pamatyti Paphos visiškai šlovės. Jei domitės kultūra šis vaizdas turi būti šalia savo maršrutą viršų

  Adonis vonios yra gražioje vietovėje atskleis Kipras tradiciją. Jie yra 12 kilometrų nuo patoso. Egzotiškas takas leidžia lankytojams pamatyti ir vonia dviem kriokliais. Taip pat yra nedidelė kavinė, malūnas ir nuotraukų galerija.

  Vaizdas nuo pilies viršuje yra didinga ir leidžia jums pamatyti Paphos visiškai šlovės

  Waterworld Waterpark Ayia Napa turi įdomių čiuožyklomis įvairovė, prisijunkite sukti, upė kelionės purškimo stulpelį ir geizerių, tai tik keletas iš funkcijų. Tai padės išlaikyti šeimą užima didžiąją dieną ir tai puiki vieta būti karšto sauso vasarą.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Kiprą su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!