Keltai į Kretą

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kreta Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Galite naudoti AFerry užsakyti Keltai į Kretą, įskaitant Chania ir Herakliono. Naudojant AFerry visada bus daug jūsų kelto į Kretą. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti keltu į arba iš Kretos

  Užsakymo keltu į arba iš gražiausių Kretos saloje negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau informacijos apie Kretos

  Kreta, iš Graikijos salų piečiausias, yra populiarus tarp turistų iš viso pasaulio dėl savo tvirtos kalnų kraštovaizdžiu vidaus, jos gražus pakrantės miestų ir paplūdimių ir tipiškas graikų kultūra.

  lankytojai yra atkreipiamas į Kretos ištisus metus. Dėl savo pietus pozicijos Kreta naudos iš šilto, vidutinio klimato - galima patogiai gulėti ant Kretos paplūdimių ir degintis nuo balandžio iki spalio

  Mėgaukitės nuostabų peizažą Kreta turi pasiūlyti, ištirti mažų tradicinių kaimų vidaus! arba apsilankykite senovės Mino rūmus Knoso - ką jūs nuspręsite daryti su savo viešnagės Kretos, esate tikri, kad įsimintina ir maloni laiką

  Kreta Kelionių vadovas

  "Kupina istorijos ir kultūringas virtuvės, Kretos saloje yra puikus turistų, kurie nori kažką kitą iš savo atostogų. Šiltu temperatūros ir auksinių smėlėtų paplūdimių Kreta yra puiki vieta atsipalaiduoti, bet taip pat yra daug veiklos galite mėgautis, jei esate po aktyvios metu svečių.

  Kreta yra didžiausia Graikijos salose esančių Viduržemio jūros regione. Jis yra populiarus turistų dėl savo šiltu oru beveik ištisus metus ir gražioje aplinkoje. Kreta turi egzotišką pakrantės liniją daugiau nei 1000 kilometrų punktyras su nesugadintas smėlio paplūdimiai ir daug įlankų ir pusiasalių.

  Istoriškai, Kreta visada buvo labai svarbu, nes garsaus Mino civilizacijos namuose. Įrodymai, kad tai vis dar galima rasti garsių archeologinių vietų Knossos, Phaistos ir Gortys. Tūkstančiai lankytojų ateina kiekvienais metais į Kretą ne tik mėgautis šiltu Viduržemio jūros klimatas, vaizdingas apylinkes ir graikų kultūrą, bet ir liudytojas šiuos archeologiniai radiniai.


  Kelionių Kretoje

  " yra įvairių keltai į Kretą jungiamieji nuo žemyninės Graikijos ir kitų Graikijos salų. Paprasčiausias būdas keliauti Kretoje yra išsinuomoti automobilį, kuris yra ne per brangus, bet laikytis tam tikrų taisyklių, pavyzdžiui, diską ant kelkraščio, jei esate lėtas vairuotojas ir būti pavargęs iš mopedus einančiai. Taip pat įsitikinkite, kad naudoti ragą kiek įmanoma, kretiečiai neprieštaraujate, kad


  Ką Žr

  Kreta turi lankytinas vietas, skaičių; jūs galite aplankyti įvairias istorines ir archeologines muziejų, Venecijos tvirtovė, Akropolis, archeologinių vietovių, tokių kaip Knoso ir Phaistos ir įvairių mažų kaimų ir paplūdimiai patirti graikų kultūrą ir tradicijas.

  Kreta turi turtus lobiai ištirti; jūs galite aplankyti gražių pakrančių kaimus, einančios per kalnus ir žalių slėnių apsuptyje jazminų ir apelsinų žiedų kvapai arba tiesiog pailsėti į pasirinktą paplūdimio. Jei išgalvotas kai lauko veikla, Kreta siūlo platų veiklos, pavyzdžiui, žygiai, alpinizmas ir žvejyba ir kt.

  Taip pat galite patirti tradicinę graikų kultūrą ir mėgautis prabangus graikų/Viduržemio jūros patiekalus daugiau tradicinių smuklės ar išprotėti vakarėlio baruose, kurie yra punktyras visur. Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, kad kretiečiai įsitikinkite, kad turite labiausiai malonus kartą.