Keltai į Bornholmas

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Lyginti keltai Bornholmas šiais maršrutais:

 • Koge į Ronne
 • Zasnicas į Ronne
 • Ystad į Ronne

populiariausias maršrutas yra Zasnicas į Ronne. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 86.00 automobilių ir du žmonių kiekvieną kelią.

Užsakymo keltu į Bornholmas yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

  Kaip užsisakyti Bornholmas keltu

  Užsakymo keltu į arba iš Bornholmas negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Bornholmas

  Bornholmas yra mažas Danijos sala, įsikūrusi Baltijos jūros tarp Danijos, Švedijos, Lenkijos ir Vokietijos.

  Jo strateginė vieta reiškė, kad ji visada buvo nesutarimų dėl visų aplinkinių šalių.

  Bornholmas yra su įspūdingais vaizdais sala ir atrakcionų turtus.

  Bornholmas buvo įsiveržė įvairių kartų Švedijos ir Vokietijos pajėgų ir šių invazijų poveikio vis dar gali būti matomas saloje. Nepaisant to, sala su savo tradicija turizmo turi patogią atmosferą visur.

  Bornholmas yra błogosławiony su gamtos grožiu ir pramogų visoje saloje turtus. Jos malonus švelnus klimatas ir išskirtinį aplinka, kad ji taptų populiari atostogų vieta.

  Bornholmas Travel Guide

  Su vos 40km span ne tai plačiausia vieta, Bornholmo sala mažytė paskirties Skandinavijos masės. Tačiau neleiskite, tai kvailas jus, kaip Bornholmas yra užpildytas su veiklos ir įspūdingi vaizdai turtus. "

  Bornholmas yra mažas Danijos sala, įsikūrusi Baltijos jūros tarp Danijos , Švedija, Lenkija ir Vokietija. Jo strateginė vieta reiškė, kad ji visada buvo nesutarimų dėl visų aplinkinių šalių. Bornholmas yra sala su įspūdingais vaizdais ir atrakcionų turtus.

  Bornholmas buvo įsiveržė įvairių kartų Švedijos ir Vokietijos pajėgų ir šių invazijų poveikio vis dar gali būti matomas saloje. Nepaisant to, sala su savo tradicija turizmo turi patogią atmosferą visur.

  Bornholmas yra sala su įspūdingais vaizdais ir atrakcionų turtas


  Kelionės Bornholmas

  iš Ronne uostas Bornholmas galima pasiekti lengvai iš Koge uostų Danijos, Ystad Švedijoje ir Zasnico Vokietijos sala. Jūs galite užsisakyti Bornholmas keltai su AFerry paprastai ir saugiai internete.

  Bornholmas yra tik apie 40 kilometrų plačiausioje vietoje ir turi platų tinklą kelių ir dviračių takai. Galite išsinuomoti automobilius ir dviračius saloje arba alternatyviai hop vietos autobusai, kuris paslaugų didžioji dalis salos ar net samdyti taksi


  ką daryti

  Ar negali būti supainioti su ramybe sala, Bornholmas alsuoja veiklos, pavyzdžiui, meškeriojimas, buriavimo, bungee jumping, banglenčių ir žygiai visiems tiems nuotykių mėgėjams įvairių, kai kurie gražūs smėlėti paplūdimiai per vaizdingos apylinkės ir dėl smalsus tipas, kuris nori mėgsta tyrinėti Bornholmas yra įvairių atrakcionų, tokių kaip Bornholmo pilis, vėjo malūnai, viduramžių bažnyčių ir įvairių istorinių, meno ir kultūros muziejus Š.

  Bornholmas taip pat turi didelę kolekciją vietos specializuotose parduotuvėse parduodamų įvairių vietoje pagamintus meno ir amatų bei šviežią salą gaminti, pavyzdžiui, šilkmedžio figų ir mėlynės ne derėtis kainas. Salų pagrindinis pajamų šaltinis yra kilęs iš žvejybos, dailė ir amatai, pagaminti iš stiklo ir keramikos, pienininkystės ir turizmui.