Keltų į Belgiją

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Belgija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Galite naudoti AFerry užsakyti keltai į Belgiją įskaitant Zeebruge iš Anglijos. Naudojant AFerry visada bus daug jūsų kelto į Belgiją. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti keltu į Belgiją

  Užsakymo keltu į arba iš Belgijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  daugiau apie Belgija

  "Belgija yra nedidelis, bet garsus ir įtakingas šalis, kuri ribojasi su Prancūzija, į vakarus, o Nyderlandai, Liuksemburgas ir Vokietija į Rytus.

  Belgija yra modernus ir labai išsivysčiusi šalis. Lankytojai bus dėkingi ne tik savo miestų ir miestelių grožį, bet ir aukštą pragyvenimo lygį, kad gali būti vertinamas šioje šalyje, taip pat jos puikios infrastruktūros ir viešuoju transportu.

  Yra daug pamatyti ir padaryti Belgijoje. Pagrindiniai miestai Briuselyje ir Antverpene pasiūlyti platų pramogų ir veiklos ir abu turi turtingą ir įdomią kultūrą, kuri galite patirti.

  Žinoma daug lankytojų Belgija kelionių pamatyti Briugė, su savo garsiąją architektūra ir kanalai, taip pat restoranų ir šokoladas.

  Belgija Kelionių vadovas

  Belgija yra šalis, kuri palankiai vertina turistus su atviromis rankomis. Su daug paminklų ir vietinių gėrybių, yra niekada nuobodu šioje mažoje dar darbštus šalyje.

  Belgija yra mažas, gerai išvystyta ir tankiai apgyvendinta šalis (10 mln žmonės) ne kryžminių kelių Vakarų Europoje. Belgija yra viena iš steigėjų Europos bendrijos ir yra NATO ir jos sostinės vieta.

  Su keltu į Belgiją, pamatysite ji turi aukštą gyvenimo lygį. Tai yra akivaizdus savo puikios maisto, būsto, sveikatos priežiūros, švietimo ir infrastruktūros, jos pasaulio įrašų didelio našumo ir žemos skurdo, ir šalyje gyvenančių užsieniečių dėkingi.

  Belgijos artimiausi kaimynai Prancūziją į pietvakarius, Liuksemburgo į pietryčius, Vokietijos į rytus ir Nyderlandų į šiaurę. Yra reguliariai Belgija keltai į Didžiąją Britaniją per įskaitant populiaraus Hull į Zebriugės maršrutu, kurį valdo P&O Ferries.

  olandų ir prancūzų abu kalbėjo Belgijoje. Oras yra sezoninė, šiltu oru nuo gegužės iki rugsėjo ir sniego tikriausiai žiemos mėnesiais.


  Kelionių Belgijoje

  Belgijos nacionalinis geležinkelių turi didelę geležinkelių tinklą su reguliariais ir dažnais traukiniai daugelyje linijas. Keliauti automobiliu, eismo diskai dešinėje. Pagrindiniai miestai yra sujungti nemokamu greitkelių. Greitkeliai yra paskirta balto `E" ant žalių ženklų, kitų magistralinių kelių žodžiu su priešdėliu "N" ir nedidelių kelių pagal `P". dėl savo dydžio, nėra vidaus skrydžiai Belgijoje. Uostamiestyje Ostend yra patogiai įsikūręs šalia geležinkelio stoties.


  Ką pamatyti

  apsilankykite performuoti Antverpenas, kuris dabar yra laikomas kai kurių, kaip mados ir šiuolaikinio dizaino židinį, arba apsilankykite politinį kapitalą naujoji Europa, Briuselis. Pasigrožėti viduramžių širdį Gento kuris gali pasigirti daug istorinių pastatų, įskaitant tris vienuolynus. Pagrindiniai objektai yra Šv Bavo katedra, Karolio V krikštu ir namų vieta į mistinio Avinėlio garbinimas, Van EYCK brolių šedevras.

  Vienas ypač Portretų akyse Briuselyje yra Manneken Pis iš mažo berniuko šlapinosi į fontaną statula. Yra daug istorijų, už tai statula, kurie visi galėsite išgirsti, kai Jūs lankotės. Manneken Pis , turi kelis kostiumus, todėl jūs dažnai pamatyti jį apsirengęs.