Keltai į Albaniją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Albanija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Jei Užsakymo keltas į Albaniją yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Baris į Durres <./strong> vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 94.00 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

  Kaip užsisakyti Albanija keltu

  Užsakymas keltu arba iš Albanijos negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  daugiau apie Albanija

  Albanija yra taikus ir vaizdinga vieta, kuri yra santykinai nepaliestų masinio turizmo. Albanija pasigirti įvairių kraštovaizdį; su gražiais paplūdimiais, nuostabiu kalnų kraštovaizdžiu ir vaizdingų ežerų ir miškų.

  Albanija turi tipiškas Viduržemio jūros klimatas su karštomis sausomis vasaromis ir vėsioje, drėgnomis žiemomis. Pakrantėje rasite vidutines vasaros temperatūra siekia apie 30 laipsnių Celsijaus.

  Tai visi daro tai ideali vieta apsilankyti su keltu, ypač jei norite sujungti tipiškas paplūdimio atostogų su kažkuo šiek tiek daugiau įdomus ir drąsus.

  Nepamirškite, kad yra maršrutų iš Albanijos, kad galite užsisakyti su AFerry, su keltais Italija .

  Albanija Kelionių vadovas

  Albanija yra vis labiau populiarus turistų ir reguliariai keltais iš Italijos tai labiau prieinamos nei bet kada. Nesvarbu, ar esate kultūra grifas, norite grožėtis didinga kaime ar tiesiog išgalvotas iš kaitintis tiek, Albanija tikrai turi visa tai. "

  Albanija turi įvairų kraštovaizdį su kalnai, miškai, smėlėti paplūdimiai ir ežerų. Kraštovaizdis tikrai turi visa tai. Albanija turi tipiškas Viduržemio jūros klimatas su karštomis sausomis vasaromis ir vėsioje, drėgnomis žiemomis. Pakrantėje rasite vidutines vasaros temperatūra siekia apie 30 laipsnių Celsijaus. Visa tai daro tai ideali vieta apsilankyti su keltu į Albaniją, ypač jei norite sujungti tipiškas paplūdimio atostogų su kažkuo šiek tiek daugiau įdomus ir drąsus.

  Kraštovaizdis tikrai visa tai


  Kelionių Albanija

  Daugelis pagrindinių kelių, jungiančių pagrindinius miestus turi buvo modernizuotas ir pasiūlyti gerą standartą kelionės priimant automobilį idealus transporto priemonių.

  Albanija geležinkeliai administruoja nacionalinės geležinkelių bendrovės Hekurudha Shqiptare (HSH). Pastaraisiais metais konkursas buvo įtrauktas į geležinkelių sistemą ir ten buvo kai modernizavimas, bet automobiliai vis dar egzistuoja geresnė alternatyva geležinkeliu.

  sostinėje, Tirena , mažas avilį kultūros ir istorijos geriausiai ištirti dėl snukio

  Durres, yra labai arti sostinės Tiranos, tapo didžiausia šalies kurortas, su kilometrų naujai Migocący naujai pastatytas viešbučiai pamušalas jo nesugadintas smėlio pakrantė. Taip pat seniausių šalies miestas su turtingu kultūriniu paveldu. Miestas buvo įkurtas Graikijos gyventojai į 627 BC ir šiandien jos įspūdingiausias turistų atrakcija yra Romos amfiteatras Pažintys nuo 2-ojo Kr. Miesto turtinga istorija reiškia archeologijos muziejus yra tikrai verta aplankyti.

  Vlore, Albanija ketvirtas pagal dydį miestas, taip pat yra dar vienas Albanų miestas verta aplankyti. Mieste yra vaizdingame įlankos Vlore ir natūraliai apsaugotas nuo blogo oro. Vlore tampa vis labiau populiarus turistų ir miesto dabar gali pasigirti platų apgyvendinimo ir pramogų. Labai verta aplankyti yra nuostabi Murad mečetė pastatyta tarp 1542 ir 1157. Tiesiog įsitikinkite, kad jums dėvėti pagarbų drabužius, jei planuojate aplankyti.

  Apsilankykite Albanija keltu į nepamirštamas atostogas patirties uboczu. Jūs tikrai nepasigailėsite!