Keltų Saulėgrąžų keltai

keltų Saulėgrąžų
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti keltu Saulėgrąžų keltu aplink Japonijoje. Keltų Saulėgrąžų veikia didelius laivus su laive apgyvendinimo variantų. AFerry visada turi naujausius pasiūlymus bei Keltų saulėgrąžų keltais.

Galite naudoti AFerry užsakyti Keltų Saulėgrąžų keltai į Beppu, Osaka, Kobė, Oita ir Kagošima. Visiems Keltų saulėgrąžų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visi keleiviai turi užsiregistruoti likus MAŽIAUSIAI 2 val. iki išvykimo.

Maršrutai:
6
Trumpiausias pervažiavimas:
Kobe - Oita
11 valandos 20 minutes
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

keltų Saulėgrąžų Maršrutai

    keltuose saulėgrąžų keltais

    Keltų Saulėgrąžų siūlo platų laive apgyvendinimo visų kainų intervalus. Pasidalino turistų apgyvendinimo puikiai tinka žygeivių, bet jei jums reikia daugiau privatumo tada privatus apgyvendinimas lėšų, įskaitant prabangos Deluxe Rooms visiškai su visais patogumais galima tikėtis iš viešbučio kambaryje. Kiekvienas laivas turi grand visuomenės vonios kambarys, kuris yra atviras visiems, ryte arba vakare.


    Apie Ferry Sunflower keltai

    stulbinančios panoraminiai Japonijoje galima matyti iš visų Ferry saulėgrąžų laivai. Kiekvienas laivas erdvus todėl puikus pasirinkimas kelionėms šeimoms. Dauguma reisai yra per naktį, todėl, jei jums pasinaudoti apgyvendinimo turimą jums jaustis šviežia ir įkrauti, kai jūs pasieksite savo tikslą ryte.