Keltai į Velso

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Velsas Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Jei Užsakymo keltas į Velsą yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Dublinas į Holyhead <./strong> vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 79.50 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Dublin - Holyhead
(Stena Line)
294 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 2 d., penktadienis - 2020 m. spalio 7 d., trečiadienis
 • Automobilis + 1
Rosslare - Pembroke
(Irish Ferries)
383 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 30 d., sekmadienis
 • Kelionė: 2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis - 2020 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis
 • Automobilis + 2

  Kaip užsisakyti keltu į Velso

  Užsakymo keltu į arba iš Velso negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Velso

  Velsas turi daug išskirtinio gamtos grožio ir parkų, kurie yra verta aplankyti.

  Tikimybė yra, kad jūs turės važiuoti per keletą iš jų, tad kodėl gi ne sustoti ir vaikščioti aplink juos savo kelią per?

  Velsas turi daug ką pasiūlyti lankytojams. Jis yra gerai žinomas dėl savo tvirtos gamtos grožį ir bet sporto gerbėjas privalo patinka save šiame regbio proto tautai.

  Velsas taip pat vyko 2010 Ryder Cup ne didinga Keltų Manor Resort Newport rodo tik tai, ką puikus golfo paskirties jis yra per daug.

  Velsas Travel Guide

  keltu į Velso atrasti žemę, pažymėtą unikaliu kultūriniu paveldu ir įmerkta istorijoje kaip turtingas ir taip giliai, kaip Verdant valų slėniai Bet apsilankymas Velse privalo palikti jus su prisiminimais gyvenimą ir lobynas gražių fotografijų didinga Velso kaime ..

  Kelionės Velse

  Velsas turi daug kalnus. Taip, keistas dalykas pasakyti, bet tai įtakos, kaip jums keliauti aplink Velse. Ėjimas iš Rytų į Vakarus yra gana lengva. Vyksta iš šiaurės į pietus yra ne taip paprasta. Būkime sąžiningi - jei esate neskuba gauti iš šiaurės į pietus, jūs ketinate reikia skristi. Bet Velsas nėra vietos Rūšiuoti norite skubėti per. Lėčiau keliaujant laikas reiškia, kad jūs tikrai gauti vertiname dekoracijos grožį.

  Kelionės automobiliu užtruks apie penkias-šešias valandas ir apima vyksta per daugelį kalnų, todėl įsitikinkite, kad jūs esate laimingi einame-Hill, prieš pradėdami. Jei planuojate savo maršrutą Na, galite rasti sau išgyvena Snowdonia nacionalinį parką su savo nuostabiu kalnų vaizdais.

  Atkreipkite dėmesį, kad Swansea Korkas keltų nebeveikia.