Keltai į JAV

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Jungtinės Valstijos Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Jūs galite naudoti AFerry užsakyti keltai iš Majamio į Bimini (Bahamos), tarp Sietlo ir San Chuano salos, Sietlo ir Viktorija (Kanada), iš Bostono į Provincetown ir Salem arba užsakyti visą dieną Access Pass Niujorko vandens taksi. Naudojant AFerry visada bus daug jūsų United States keltu. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti United States keltu

  Užsakymo Jungtinių Valstijų keltu negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Jungtinėse Amerikos Valstijose

  Jungtinės Amerikos Valstijos yra puikus turistų. Ši šalis tikrai turi visa tai. Nesvarbu, ar norite pažinti gamtą ar esate daugiau kaip urbanite. Naudojant AFerry galite užsisakyti keltų JAV arba į arba iš JAV paprastai ir lengvai padėti jums padaryti bet viešnagės.

  Jungtinės Valstijos kelionių gidas

  Jungtinės Amerikos Valstijos daugiakultūrė tauta dėl įvairių etninių grupių ir tradicijas ir turi turtingą ir nepakartojamą istoriją.

  JAV sudaro 50 valstijų ir federalinės apygardos, tai yra trečia pagal dydį pasaulyje tauta, maždaug tuo pačiu dydžiu kaip Kinija ir apima daugumą klimato tipų ir šalies gyventojų yra daugiau nei su 317 mln.


  Kelionės į Jungtinių Valstijų

  "Šiuo metu į AFerry, galite užsisakyti kruizą į nuostabų kurorto saloje Bimini į Bahamų. Tai puikus būdas pratęsti bet kokį atostogas aplink Floridos srityje, kaip atvykti ir išvykti iš Floridos uostą laivai.

  kurortai Pasaulio Bimini Superfast keltų" teikia šią paslaugą.