Keltai į Tailandas

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tailandas Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

 • Vietiniai maršrutai Tailandas

  • Koh Phangan - Koh Samui
   Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Koh Phangan - Koh Samui
   2 perėjimai kasdien
   Gauti kainą
  • Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Koh Phangan - Koh Tao
   7 perėjimų per savaitę
   Gauti kainą
  • Koh Phi Phi - Krabi Town
   Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Koh Phi Phi - Krabi Town
   2 perėjimai kasdien
   Gauti kainą
  • Koh Phi Phi - Phuket
   Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Koh Phi Phi - Phuket
   2 perėjimai kasdien
   Gauti kainą
  • Koh Samui - Koh Phangan
   Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Koh Samui - Koh Phangan
   2 perėjimai kasdien
   Gauti kainą
  • Koh Samui - Koh Tao
   Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Koh Samui - Koh Tao
   7 perėjimų per savaitę
   Gauti kainą
  • Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Koh Tao - Koh Phangan
   7 perėjimų per savaitę
   Gauti kainą
  • Koh Tao - Koh Samui
   Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Koh Tao - Koh Samui
   7 perėjimų per savaitę
   Gauti kainą
  • Krabi Town - Koh Phi Phi
   Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Krabi Town - Koh Phi Phi
   2 perėjimai kasdien
   Gauti kainą
  • Phuket - Koh Phi Phi
   Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Phuket - Koh Phi Phi
   2 perėjimai kasdien
   Gauti kainą
Jūs galite naudoti AFerry užsakyti keltai į Tailandą iš Bali Indonezija. Naudojant AFerry visada bus daug savo kelto arba iš Tailando. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti Tailandas keltu

  Užsakymas keltu į arba iš Tailando negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Apie Tailandą

  "Tailandas yra Pietryčių Azijos šalių žinomas puikus maistas, atogrąžų klimato ir tikrai įdomioje kultūrą. Keliautojai iš viso pasaulio plūsta į Tailando patirti visa tai ir daug daugiau pramogų Tailandas.

  Tailandas yra populiariausias Pietryčių Azijos turistų dėl geros priežasties. Jis turi viską, ko jums galbūt norite į paskirties vietą; nepaliestų džiunglių, Švarus šiltų vandenų, egzotiškas maistas, ir visi šiuolaikiniai patogumai ko jums reikia.


  Tailandas Kelionių vadovas

  Tailandas traukia lankytojus iš visų gyvenimo sričių. Nors gerai žinomas ir populiarus tarp žygeivių ir keliautojų, Tailandas taip pat gali pasigirti kai kurie iš labiausiai prabangūs viešbučių visame pasaulyje.

  Nuo ryškios šviesos ir triukšmingo naktinio gyvenimo Bankokas, į džiunglės Khao Sok nacionalinis parkas, galite greitai rasti sau jausmas, kaip jūs keliavo keliose šalyse. Tailandas yra tikrai unikali vieta su įvairiausių dalykų pamatyti ir nuveikti.

  Restoranai gatvės maisto yra ne tik vienas geriausių būdų sumažinti išlaidas, bet vienas iš geriausių patirties galite turėti Tailandas


  Kelionės Tailandas

  dėl žemyninės Tailando formos, ir kad kai kurie iš geriausių vietų yra mažesnių salų, keltų kelionės yra populiarus būdas gauti aplink. Keltų paslaugos yra prieinamos, ir visa tai gali būti nubaustas teisę čia AFerry. Gausite įspūdingas vaizdas į Tailando pakrantes ir gražiai aiškiai vandenyse.

  Autobusų paslaugos labai pigiai Tailande ir puikiai tinka keliaujant trumpesnius atstumus. Jei einant toliau, traukinių paslaugos, taip pat nebrangi ir gali būti imtasi per naktį būtų galima pailsėti ir pasivyti miego, o jūs keliaujate.

  Jūs turėsite galimybę susitikti su didinga būtybių Tailandas


  Ką pamatyti ir nuveikti Tailande

  Nors tai labai lengva išleisti daug pinigų viešbučiams, prabangus, restoranų ir barų Tailandas, jis taip pat kaip lengva turėti nuostabi, ir tam tikrais būdais geriau, patirties ant skurdus biudžetas.

  Restoranai gatvės maisto yra ne tik vienas geriausių būdų sumažinti išlaidas, bet vienas iš geriausių patirties galite turėti Tailande. Geriausia Tailando virtuvė yra maisto prekystalių, kurie supakuoti su žmonėmis kiekvieną dieną, o kaina yra tai, ką turėtų mokėti restorane frakcija.

  Jei gatvės maistas tave įkvepia, kodėl gi ne išmokti virti sau? Jūs rasite daug vietų Tailande, kur jūs gali būti mokomi, ypač Chiang Mai ir Bankokas.

  Gyvūnijos yra didžiulė dalis Tailando lygiosiomis daugeliui žmonių. Ant žemės, jūs galite pajusti džiunglėse, kuri yra verta skiriame kelias dienas tam, kad tikrai gauti maksimalią naudą iš jo. Arba į vandenyną, eiti nardymas Portretų Švarus vandenyse. Kurį jūs darote (rekomenduojame tiek!), Pamatysite didingą laukinių natūraliai buveinei, kuri yra įsimintinas.

  Tailandas yra žinomas visame pasaulyje dėl Full Moon Šalis haat Rin, remiantis Koh Phangan saloje. Prisijungimas 20000 žmones Beach Party trunka naktį yra kažkas jums bus ne rasti daugelyje vietų. Nors turistai sudaro didelę dalį lankomumą, pilnatis Šalis yra stipri dalis Tailando kultūrą.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Tailandas su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!