Keltai į Taivanas

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Jūs galite naudoti AFerry užsakyti keltų Taivano iš Pingtan Kinijoje, į Taichung uostą. Naudojant AFerry visada bus daug savo kelto arba iš Taivano. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti Taivanas keltu

  Užsakymas keltu į arba iš Taivano negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  daugiau apie Taivano

  Taivanas yra 110 mylių nuo Pietryčių pakrantėje žemyninėje Kinijoje. Be Tiawan galite tikėtis karšto drėgno klimato didžiąją metų. Su musonas sezoną sausio iki kovo, ir karštas karštas oras nuo birželio iki rugsėjo, spalio iki gruodžio, yra geriausias laikas eiti laimingas terpėje.

  Taivanas yra viena iš Azijos geriausių saugomų paslapčių. Apsuptas populiariausių turistinių vietų ji ne visada gauti kreditą ji nusipelno. Tačiau tai, ką daro Taivanas toks patrauklus. Yra keletas nuostabų taikikliai Taivanas tiek gamtos, tiek žmogaus sukeltų nuo apsvaiginimo uolos ir geriausių pasaulio karštų šaltinių, į ryškios šviesos ir architektūros ekrane Taipėjus.

  didžiųjų miestų Taivanas yra gerai prijungtas su greitkeliais ir geležinkeliais. Daugelis autobusai su oro kondicionieriumi ir yra taksi paslaugas gausa prieinama.

  Taivanas kelionių gidas

  Taivanas, taip pat žinomas kaip "Ilha Formosa" ar "Graži Island" yra viena iš Azijos geriausių saugomų paslapčių. ,

  Taivanas yra sala pusė Škotijoje dydis. Su daugiau nei 23 milijonų gyventojų, tai yra viena iš tankiausiai apgyvendintų vietų pasaulyje. Didieji miestai yra triukšmingo ir perkrautas, bet jei norite pabėgti nuo kad statūs kalnai ir vešlūs miškai yra kontrastingas alternatyva.

  Daugelis vietinių gyventojų laiko save "vaikai saldžiųjų bulvių". Tai yra todėl, kad Taivano sala primena saldžiųjų bulvių, ir kad saldžiųjų bulvių yra populiarus pasėlių daugelis ūkių.

  Nacionalinis teatras Taipėjus yra ryškus struktūra savaime su tai Portretų oranžinė stogo, bet tai, kas atsitinka, viduje tai yra tikrai ypatinga


  Kelionės Taivane

  Visi didieji miestai Taivanas yra gerai prijungtas greitkelių ir geležinkelių linijose. Express autobusai panaudoti kelių jungtis su skubių siuntų gabenimo paslaugų, kurios oro kondicionierius laive, todėl malonus būdas gauti aplink.


  Ką pamatyti Taivano

  Nacionalinis teatras Taipėjus yra ryškus struktūra savaime su tai Portretų oranžinė stogo, bet tai, kas atsitinka, viduje tai yra tikrai ypatinga. Tai Taivano pirminiai scenos meno vietų, talpinimas įvykių srautą ištisus metus.

  "Tie ieškau natūralūs orientyrai turėtų ieškoti ne toliau nei Taroko Gorge. Liwu upės eina per prisiryti sukuriant gilių slėnių, daubų ir kriokliai. Yra daug pėsčiųjų takai aplink parką, kuris leidžia jums pamatyti marmuro sutvirtintus kanjono, didžiulis uolos ir kalnų viršūnės arti.

  Longshan šventykla Taipėjus verta aplankyti, jei jus domina religinės kultūros. Nepaisant to, kad vienas iš mažesnių šventyklų mieste, ji yra viena iš populiariausių, nes tai tikrai unikalus ir excudes šilumą, o ne rasti kitose šventyklose.

  Nacionalinis muziejus yra namo didžiausių ir geriausių pasaulio kolekciją kinų menas. Kolekcijoje yra per didelis muziejaus ekrane taip menas yra rotacija. Kai vienetų datuojamas tūkstančius metų.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus Taivanui su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!