Keltai į Pietų Korėja

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Jūs galite naudoti AFerry užsakyti Keltai į Pietų Korėja iš Japonijos ir Rusijos. Naudojant AFerry visada bus daug jūsų kelto į Korėją. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti Pietų Korėjoje keltu

  Užsakymo keltu į arba iš Pietų Korėjos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Pietų Korėjos

  "Pietų Korėja yra pietinėje pusėje Korėjos pusiasalyje, Šiaurės Korėja į šiaurę, Kinijos vakaruose ir Japonijos trumpas keltu į į pietryčius.

  Apsilankykite UNESCO saugomos teritorijos, mokytis kovos menų Karaliaus rūmuose, arba imtis kelionė į DMZ. Korėja turi daug ką pasiūlyti, todėl pakuoti savo maišus ir mėgautis atpalaiduojančiomis atostogomis!

  Yra 20 nacionalinių parkų Korėja, įskaitant tris jūrų parkų. Šie parkai gyvena laukinių gyvūnų įvairovę, ir išliko taip pat.

  Jei jums patinka vandens sporto tada Korėja yra gera vieta apsilankyti. Orai lieka šilta vasarą aplink 35C, o žiemą ji tampa šalta Sibiro vėjai ateina iš šiaurės.

  Pietų Korėja kelionių gidas

  Korėjos Respublika (Pietų Korėja) yra maža šalis, įsikūrusi netoli rytinės Azijos

  buvo kultūros sferoje Kinijoje daug savo istorijos, dideli Kinijos įtaka yra akivaizdi tradicinės korėjiečių kultūra. Tačiau daugelis esminių skirtumų vis dar išlieka ir Pietų Korėjos sugebėjo išlaikyti atskirą kultūrinį identitetą iš kitų šalių.


  Kelionės po Pietų Korėja

  Pietų Korėja nėra didelė šalis, todėl jūs galite gauti bet kur greitai, jei skristi, ir pakankamai greitas, net jei jūs neturite. Metropolitenas yra populiarūs daugelyje miestų, įskaitant Seule. Didesniuose miestuose jau turi ar yra plėtoti metro. Jūs taip pat galite naudoti kitas transporto priemones, pavyzdžiui, autobusų ir taksi, tačiau autobusas paslauga yra labiau ekonomiškas.


  ką pamatyti Pietų Korėjoje

  Pietų Korėja tradiciškai buvo įtakojo budizmas ir konfucianizmas, kurie yra tiek gerai matomas daugelyje tapybos, skulptūros, keramikos, taip pat scenos menų.

  dėl Pietų Korėjos istoriją, statybos ir sunaikinimą buvo pakartotas galo, todėl įdomų eklektišką mišinį architektūrinių stilių ir dizainą. Nuo 1988 Seulo olimpinėse žaidynėse, Pietų Korėja patyrė labai skiriasi stilių architektūros kraštovaizdžio tinkamu. Šiuolaikinės architektūros pastangos buvo nuolat bando subalansuoti tradicinių filosofija "harmonijoje su gamta" ir greitas urbanizacijos, kad šalis išgyvena pastaraisiais metais.

  AFerry.lt siūlo geriausias būdas rasti pigiausią keltų maršrutus į Pietų Korėją su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!