Keltai į Slovėnijos

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

AFerry.lt turi didžiausią internetu pasirinkimą pigių keltais į Slovėnijos, maitinimas visuose didžiuosiuose maršrutu, su pirmaujančiomis keltu į Slovėniją operatorių.

  Kaip užsisakyti keltu į Slovėnijos

  Užsakymo keltu į arba iš Slovėnijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Slovėnijos

  Slovėnija yra gražus gamtos peizažas su aukščio Alpių viršūnių vaizdu Blizgantis ežerų ir upių. Klimatas yra Viduržemio su lengvo karštomis vasaromis.

  Beveik 60% Slovėnijoje žemės dengia miškai. Tai nėra atsitiktinumas, bet sunkaus darbo rezultatas, ir sąmoningas pastangas pagerinti šalyje aplinką. Daugiau kaip milijonas medžių sodinami kasmet, sukurti daugiau ir daugiau gražių miškus, kad jūs turite pamatyti.

  Lipti šiek tiek didesnis Slovėnijoje, ir jūs atsidursite Alpėse. Puiki vieta žiemos sportui, bet taip pat namo į maršrutų dviračiais ar pėsčiųjų. Kalnai taip pat siūlome puiki galimybė išbandyti adrenalino pakurstė veikla, pavyzdžiui, rafting, baidarės ir net baidarėmis.

  Slovėnija kulinarijos tradicijos pasiskolinta iš kaimyninių šalių Italijoje ir Vengrijoje. Slovėnai įdėti savo ženklą ant šių produktų su Šviežių skonio, vietos šaltinius ingredientus.

  Slovėnija Kelionių vadovas

  Slovėnija tampa vis labiau populiarus turistų ir yra žinomas dėl jos terminiai vandenys, slidinėjimo kurortai ir daugiau nei 6000 mylių pažymėtų pėsčiųjų takai.

  Slovėnija yra viena iš pačių įvairiausių ir gražiausių šalių Europoje, su savo gražių ežerų, magiškas urvuose, svaiginimo kriokliai ir daugybė kalvos ir kalnai Slovėnija turi daug ką pasiūlyti už jūsų kitą atostogų planą.

  Slovėnija turi daug upių, kurios siūlo vandens sporto ir žūklės. Šaltiniai iš kelių upių yra svetainės ypatingos gamtos interesų Soca upės slėnis yra pirmoji Europos Paskirtis of Excellence - EDEN. Visoje šalyje galima grožėtis Alpių upių grožį, nuostabiu kraštovaizdžiu žemumų upių ir karstinių vandentakius, kurie formavo paslaptingą karstinio požemines reiškinius ir daug stebuklingų urvus. Rytų Slovėnija yra žinomas dėl savo terminių šaltinių, aplink kurią sukūrė daugybė terminio SPA.

  Slovėnijoje oras kinta priklausomai nuo metų laiko. Taip pat yra trys oro sąlygų įtakai šalyje. Jis paprastai yra šalta kalnuose, pakrantė turi sub-Viduržemio jūros klimatas, o šiaurės rytų žemumos turi žemyninis klimatas. Vidutinė temperatūra yra lengvas liepą, ir apie 0 ° C sausį.


  Kelionės į Slovėniją

  Keltai į Piran iš Venecijos galima užsisakyti iš AFerry. Šie keltai valdo Venecija Linijos " a>


  Ką pamatyti

  Slovėnija siūlo sportinę veiklą ištisus metus žiemą yra slidinėjimo trasos, vasarą yra vandens sporto ir rudenį ten yra dviračių ir pėsčiųjų takai.

  Triglavo nacionalinis parkas yra pripažintas Slovėnijos gražiausių kalnų, Julijos Alpėse. Slovėnija yra "Natura 2000" tinklui Europoje gamtos apsaugos srityse išsaugoti biologinę įvairovę dalis, ir daugiau nei šalies trečdalis pretected, ideali vieta žmonėms, ieškantiems ramybės ir atsipalaidavimo apsuptyje gamtos grožiu

  Slovėnija turi turtingas kultūrinis paveldas, ir išdidžiai ją išsaugoti. Jūs galite gauti informaciją apie visų istorinių formų kūrybiškumo viename Slovėnijos muziejų. Visi pagrindiniai laikotarpiai istorijos yra gerai išsaugotas Slovėnijoje iš archeologinių radinių forma, naujais atrandamos visą laiką. Taip pat buvo išsaugotas Nemažai pilių ir keturi iš jų yra dešimties Slovėnijos labiausiai lankomų turistinių vietų.

  Slovėnijos architektūros paveldas gali būti vertinamas tiek miesto ir kaimo. Su gerai išlikusių viduramžių miestų centruose, po atviru dangumi muziejų kartu su modernių pastatų bus malonumas jums. Dauguma pilių, dvarų ir rūmų gali būti ištirtos iš vidaus.

  Slovėnija turi ką pasiūlyti visiems, užsisakyti kitą atostogas su AFerry ir mėgautis nepaliestų gamtos grožį.