Keltai į Singapūras

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Singapūras Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Jūs galite naudoti AFerry užsakyti Keltai į Singapūras iš Bintan Island ir Batam Indonezijoje. Naudojant AFerry visada bus daug savo kelto arba iš Singapūro. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti Singapūras keltu

  Užsakymas keltu į arba iš Singapūras gali būti ne AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau informacijos apie Singapūras

  Singapūras yra sudaryta iš 63 salų Pietryčių Azijoje ir yra 85 mylių į šiaurę nuo pusiaujo. Singapūras turi šiek tiek daugiau nei 5 mln gyventojų, su pagrindinių kalbama kalbų yra anglų, kinų, malajų, tamilų ir.

  populiariausios pastaruosius kartus Singapūras turi būti maitinimo įstaigų ir parduotuvių. Dėl etninės įvairovės Singapūras yra platus virtuvės, todėl tai puiki vieta išbandyti naujus maisto produktų. Įsitikinkite, kad palikti šiek tiek vietos jūsų bagažą, kad daiktus atgal, nes yra daug prekybos centrų vilioja jus.

  transporto grūsčių ir taršos, automobiliai yra ribojamas, todėl brangus metodas kelionės. Geriausias būdas gauti aplink yra autobusu ar traukiniu. Taksi yra ir tai yra gana pigus, lyginant su kitų išsivysčiusių šalių.

  Singapūras Kelionių vadovas

  Singapūras yra energingas, kosmopolitinis miestas-valstybė, garsėjanti turtinga įvairovė ir apsvaiginti architektūra.

  Singapūras pradėjo gyvenimą kaip mažas žvejų kaimas. Nuo tada, laikai pasikeitė šiek tiek, kaip šiandien plotas auga tiek į viršų ir į išorę kalbant tiek gyventojų ir žemės masė - Singapūras yra gerai žinomas dėl savo aukštos aukštybinių pastatų ir regeneruoto žemę, ypač į žmogaus sukeltų paplūdimiai.

  Vienas svarbus dalykas, reikia pažymėti, kad Singapūre vyriausybė turi griežtas taisykles, kad apsaugotų šalį švarus, pavyzdžiui, šiukšlinti gali nusileisti jums 500 Singapūro doleris baudą, kuri prilygsta daugiau nei £ 250. Tai aukštos bausmė, tačiau ji atlieka savo darbą, todėl geresnę aplinką tiek vietinių gyventojų ir turistų.

  Sakoma, apie paskirties daug, bet ten tikrai yra kažkas visiems Singapūre


  Kelionės Singapūre

  " Automobiliai yra labai brangu savo Singapūras, dėl valdžios sprendimų, kuriais siekiama sumažinti taršą ir spūstis. Turistai pasinaudoti, nes tai reiškia, kad viešasis transportas yra daug efektyvesnis būdas gauti aplink. Jei esate trumpas laikas tada imtis taksi taip pat yra puikus variantas, šios paslaugos yra pigesnės nei jums gali būti naudojamas panašiomis išsivysčiusiose šalyse.


  ką pamatyti Singapūre

  Tai sakė apie paskirties daug, bet ten tikrai yra kažkas kiekvienam Singapūre.

  ART afficianados bus jų elementas su meno muziejų ir galerijų apsižvalgyti per dieną, ir įdomių atlikėjų menas kūrinius pamatyti naktį.

  Norintiems siekti naktinis gyvenimas nebus nusivylė kaip Singapūras įgauna naują persona kaip tamsa patenka. Rasite atšaldyti barų, kur galite pasidalinti butelį vyno per geras pokalbis, vietos muzikos renginius su ryškia kultūringas jaustis, ar jūs galite galvą į gyvos muzikos ir naktinio ilgio šaliai naktiniame klube.

  Singapūras yra puiki vieta apsilankyti aktyviam poilsiui. Yra daug sporto laisvų daryti, kai kurie iš jų jūs negalite tikėtis - Žiemos sportas. Sniego kupolas yra gerai verta aplankyti ir padės jums imtis pertraukos iš natūralaus tropinio klimato.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Singapūras su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!