Keltai į Šetlando

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Jei Užsakymo keltas į Shetland Isles yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Kirkwall Lerviko. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 132 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

  Kaip užsisakyti keltu į Šetlando

  Užsakymo keltu į arba iš Šetlando negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka kairėje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti.


  Daugiau apie Šetlando

  "Shetland Islands yra teisinga trikampyje su Farerų salos, Norvegija ir Škotija viduryje. Šios salos yra būdingas veislei laukinės gamtos ir nepaprasto raižyti kraštovaizdį.

  Shetland Islands suteikia unikalią galimybę tyrinėti laukinių kraštovaizdį, pamatyti retą gyvūniją, pavyzdžiui, ruoniai, ūdros, banginių ir laukinių paukščių ir dramatiškas Jagged uolų su nėra toli nuo civilizacijos prabanga.

  Šetlando turi ypatingą kreipimąsi į paukščių stebėtojams, nes Puffins, pempės ir redshanks taip pat gražūs Stormy Petrels gali būti peržiūrėta.

  Jei esate labai pasisekė, jūs taip pat galite pamatyti Albert vietos prarastą Albatross.

  "Šetlando turi savo unikalią istoriją, kultūrą ir paveldą, kuris grįžti iki 6000 metų.

  Šetlando salos Kelionių vadovas

  salų off šiaurinėje Škotijos pakrantėje grupė, Šetlando salos yra visą gyvenimą, originalumas, o ne visi kaip `mini Škotijoje" ,

  "Atsispirti pagundai apsvarstyti Šetlando salų, kaip nepatogiai karpų dėl britų salas nosies. Nepaisant jo atstumo nuo bet kur kitur, šios salos yra tvirto gražus tokiu būdu, kad yra rasti labai nedaugelio vietų Žemėje. Tai tikrai įmanoma, kad kai J.R.Tolkien buvo įsivaizduoti Vidurio Earth jis galvoja apie kažką, kuris atrodė šiek tiek kaip Šetlando.


  Kelionių Šetlande

  "Travel Šetlando yra vėjas dėka Nekaltosios būklės kelius ir reguliariais autobusų tvarkaraščius. Ar reikia žinoti, kad nors kai kurie iš šių kelių gali būti siauras, ir jūs turite vairuoti atsargiai ir užsivilkti, jei jūs vairuojate lėtai ir gawping tuo dekoracijos taip, kad tegul vietiniai vairuotojai prasiveržti pro jus. Nuolatinis pėdų keleiviniai keltai taip pat galima iš pagrindinio salos su kitais 16 apgyvendintų salų.

  Tai tikrai įmanoma, kad kai JRTolkien buvo įsivaizduoti Vidurio Earth jis galvoja apie kažką, kuris atrodė šiek tiek kaip Šetlando.

  Įspėjimo apie dviračius žodį - dėl dviračių netoliese Šetlando idėja gali atrodyti idiliškas, kai ji yra saulėta ir šilta ir birželio mėn. Ji ketina atrodo varganas dvi valandas vėliau, kai jūs važiuojate dviračiu į kalną važiuojant vėjas ir horizontali lietų, kuris mirkyti per savo odą. Tu buvai ispetaS.

  Midnight žaidimai golfą taip pat yra lengvai įmanoma.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus Shetland su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!