Keltai į Saronic Islands

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Į Saronic Islands Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Galite naudoti AFerry užsakyti keltų arba Saronic Islands salose, įskaitant Aegina, Agistri, Hydra, Methana, Poros ir Spetses. AFerry siūlo keltais į Saronic Islands įvairovė, toliau žr grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti Saronic Islands keltu

  užsisakymas Saronic Islands keltu negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Apie Saronic Islands

  Saronic Islands yra įsikūręs vos nuo Graikijos žemyninės dalies, į Saroniku įlankos. Salos yra populiarus atostogautojų nuo žemyno ir daugelis atostogų namus Saronic Islands.

  Gal ieškote Graikijos salų, pavyzdžiui, Aegean Islands a>, Šiaurės Egėjo jūros salos Kikladų salos Ionian Islands ar net Kreta .

  Saronic Islands kelionių gidas

  Saronic Islands yra labai arti Atėnų, Graikijos sostinėje. Rasite apsvaiginimo gamtos grožį, švarus smėlio paplūdimiai ir apleistas kišenių rojus kiekvienam saloje.

  Saronikos įlanka gyvena didžioji derinys triukšmingo miesto chaosą ir atsipalaidavę, ramus kultūra. Tiems, kurie mėgsta tyrinėti bus atrasti istorinės grožio gausa, tiek žmogaus sukeltų ir natūralus, o Vakarėliai rasite energingas naktinis gyvenimas su dideliu pasirinkimu barų ir klubų pasirinkti. Salos yra labai populiarus su atėniečių, todėl nereikia tikėtis, kambarių kainos Raketa vasarą, ypač savaitgaliais.

  geras būdas galvoti apie Hidra yra sušvelnintas, vis sudėtingesni versija Mykonos. Populiariausi barai susirinko palei uosto; jie siūlo daug įvairių gėrimų ir garsiai muziką visiems skoniams, kol anksti ryte.

  Su Saronic Islands, The choice is yours, ir jūs turite laisvę tikrai naujo prisijungia prie paprastų malonumų yra žmogaus, kaip jūs vaikščioti per mūsų rasės istorijoje tarp gražioje aplinkoje.

  Kiekviena sala turi unikalią auką, todėl hopping tarp Saronic Islands yra labai rekomenduojama

  Gal ieškote kitų Graikijos salų, pavyzdžiui, Šiaurės Egėjo jūros salos a> Cyclades salų" a>, Dodekaneso salos " a> , Ionian Islands " ar net Kreta" a>.