Keltai į Rusiją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite užsakyti keltai į Rusiją iš Suomijos, Švedijos, Vokietijos, Estijos, Pietų Korėja ir Japonija. Rezervuokite keltai į Rusiją prisijungę, tiesiog ir saugiai AFerry. Žiūrėkite žemiau naujausius pasiūlymus ir grafikus.

  Kaip užsisakyti keltu į Rusiją

  Užsakymo keltu į arba iš Rusijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Rusiją

  Galite patirti ką nors iš subarktinių klimato šiaurėje iki subtropinių klimato į Rusijos miestuose ir miesteliuose aplink Juodąją jūrą, kaip antai Sočyje.

  Kai dalis Rytų Prūsijos, Kaliningradas ledinės topografija, tačiau klimatas yra santykinai nedidelis su linksmais vasaromis ir švelniomis žiemomis.

  Rusija kelionės vadovas

  Aprėpties 11 laiko juostas ir ribojasi 14 šalių, įskaitant Suomijoje, Lenkijoje ir Kinijoje, ši tauta yra pasaulio supervalstybė ir pilnas įdomių ir įdomių dalykų, kuriuos reikia padaryti, pamatyti ir patirti. Jūs taip pat gali keliauti į beveik nežinoma sritis Rusijoje vadinamas Kaliningrado sritis. Ši rusų eksklavu yra pilnas įspūdingų katedrų ir muziejų, kur Jūs galite sužinoti viską apie įdomų Sovietų Sąjungos praeities "

  Rusija yra pilna neįtikėtinų peizažų ir reljefą. plačios lygumos Uralo kalnai, milžiniški miškai Sibire ir daugiausia kalnų ir ugnikalnių regionai Kaip įvesti Tolimųjų Rytų Rusijoje. Yra 23 UNESCO Pasaulio paveldo objektai Rusijoje, taip pat 40 UNESCO biosferos rezervatų, kurie visi įtraukti į šios tautos grožį.

  Su Šilčiausias mėnuo yra liepa, rusų vasaros paprastai yra gana karšta ir drėgna, tačiau dėl to, kad didžioji šalies dydį; galite patirti ką nors iš subarktinių klimato šiaurėje iki subtropinių klimato į Rusijos miestuose ir miesteliuose aplink Juodąją jūrą, kaip antai Sočyje. Kai dalis Rytų Prūsijos, Kaliningradas ledinės topografija, tačiau klimatas yra santykinai nedidelis su linksmais vasaromis ir švelniomis žiemomis.

  Yra 23 UNESCO Pasaulio paveldo objektai Rusijoje, taip pat 40 UNESCO biosferos rezervatų, kurie visi įtraukti į šios tautos grožį.


  Ką pamatyti

  pagrindinis akcentas Rusija turi būti sostinė ir didžiausias miestas; Maskva. Čia galėsite rasti legendinis Kremliaus Parlamento pastatas, kuris nenusileidžia Londono Towers Parlamento požiūriu Skyline dominavimo; Raudonoji aikštė, galbūt labiausiai žinomas miesto aikštė visų laikų ir Bolshoi Theatre, gyvena neįtikėtinai Didžiojo baleto trupė ir neįtikėtinas teatras savo teisę.

  Jei ne išgalvotas vaikščioti aplink šį milžinišką dar kvapą mieste, visada yra valtis ekskursijos aplink miestą, kur jūs galės sightsee o atsipalaiduoti viename iš maloniausių valtys. Jei miestai yra ne jums, tada kelionė į Rusijos Laplandijos pamatyti Kalėdų Senelis bus patenkinti vaiko viduje jus! Dar vienas Rusijos neįtikėtina paminklų yra Mamajev Kurganas, kuris yra mūšio kovojo Antrojo pasaulinio karo metu svetainė ir dabar gyvena 83ft statula Motinos Rusijos rankose kalaviją virš jos galvos.

  Jei miestai yra ne jums, tada kelionė į Rusijos Laplandijos pamatyti Kalėdų Senelis bus patenkinti vaiko viduje jus!

  didžiausias miestas Kaliningrado srities, Kaliningrado, yra labai istorinėje vietoje, kur apsilankymą senus katedrų ir bažnyčių miestas yra kažkas daug turistų norėčiau pamatyti, o mieste. Taip pat yra daug briliantai vietų valgyti ir gerti, o gal ir jūs galite nusipirkti suvenyrų, pagamintas iš pagrindinio ištekliaus miesto - gintaro. Svetlogorskas yra Kaliningrado srities pagrindinis pajūrio miestelis su pajūrio promenadoje pardavimo tradicinius Kaliningrado dovanų, pavyzdžiui, gintaro papuošalų ir kitų smulkių suvenyrų. Taip pat galite apsilankyti Kuršių neriją iš čia, galbūt jūs galėtumėte aplankyti Vyshtynetskoye ežeras, kuris yra įsikūręs ten.