Keltai į Puerto Rikas

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Galite naudoti AFerry užsakyti Keltai į Puerto Rikas per San Juan uostą. AFerry siūlo keltais į Puerto Rikas įvairovė, toliau žr grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti Puerto Rikas keltu

  Užsakymo keltu į arba iš Puerto Rikas negali būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Apie Puerto Rikas

  Puerto Rikas yra JAV teritorijoje, įsikūręs Karibų jūros. Puerto Rikas kapitalas yra San Chuanas, kuris taip pat yra salos pagrindinis keltų uosto. Keltai į San Chuanas yra prieinami iš Santo Domingo, Dominikos Respublikoje, o galima užsisakyti su AFerry


  Puerto Rikas Kelionių vadovas

  Puerto Rikas turi stiprią įtaką iš Ispanija, Afrikoje, ir, žinoma, JAV. Tai atsispindi prekybos centrų, restoranų ir atmosferą saloje.

  Puerto Rikas turi tipišką Karibų klimatas, mažai sezoninius svyravimus. Per metus rasite temperatūrą Aukštuosiuose dvidešimties, su aušinimo jūrų vėjai.


  Kelionė aplink Puerto Rikas

  "Už San Chuanas, Puerto Rikas neturi išvystytą viešojo transporto sistemą, paliekant Taxi ir automobilyje geriausias būdas gauti aplink salą ,


  Ką daryti, Puerto Rikas

  aplinkinių Karibų jūra yra didelis atkreipti besilankančių Puerto Rikas, su puikias galimybes Banglentės, nardymas, žvejyba žmonių, ir baidarės, taip pat fantastiški paplūdimiai degintis.

  Vidaus, Puerto Rikas turi panašias į tas, rastas Las Vegase puikus golfo kursus, kurie gali būti naudojami ištisus metus, prabangūs viešbučiai ir kazino.