Keltai į Filipinai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Jūs galite naudoti AFerry užsakyti keltų tarp Filipinų salų, įskaitant Cebu City, Cagayan de Oro, Manila, Bacolod City, Tagbilaran City ir Zamboanga. Naudojant AFerry jūs visada gausite daug apie savo kelto Filipinuose. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti Filipinai keltu

  Užsakymo keltu Filipinuose negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka šiame puslapyje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti .


  Daugiau apie Filipinai

  Filipinai, oficialiai žinomas kaip Filipinų Respublikos, sudarytas iš salų, esančių vakarinėje Ramiojo vandenyno Pietryčių Azijoje skaičiaus. Iš viso yra daugiau nei 7100 salų! Dauguma jų yra negyvenamos, nes jie yra per maži.

  Filipinai yra žinoti savo grožiu. Su spalvingas balto smėlio paplūdimiai, krištolo skaidrumo mėlyna jūra ir vienas iš didžiausių pasaulio biologinei įvairovei, tai gali būti apibūdinta kaip rojuje. Tačiau, atsižvelgiant į tai vieta salos yra linkę į taifūnų. Už geriausią oru rekomenduojama aplankyti metu lapkričio - kovo mėn geriausių galimybių karšto saulėtu oru.


  Filipinai Travel Guide

  Jei norite spalvingas peizažas, izoliaciją ir didžiuotis kultūrinį paveldą, Filipinuose yra vieta jums.

  Tai būtų 20 metų praleisti dieną ant kiekvieno salos Filipinai. Nors dauguma iš mūsų, deja, neturi laiko tai padaryti, mes galime tyrinėti daugiau Filipinai ir jos paveldo juda iš salos į salą.


  Kelionių Filipinuose

  Jei nuspręsite salos hop (ir jums tikrai turėtų), tada keltai yra geriausias būdas keliauti. Jūs rasite informaciją apie keltų galimų tarp salų šiame puslapyje.

  Train paslaugos Filipinų vystosi ir yra patogiausias būdas gauti aplink ant žemės, su pabėgio teikiamas paslaugas, kad būtų galima kuo geriau išnaudoti savo valandas per dieną.

  Autobusai yra pigiausias būdas gauti aplink per didelių salų. Planuotas keliones galima gauti iš Manilos į provincijų į šiaurę ir pietus.


  Ką pamatyti ir nuveikti Filipinų

  Filipinai gyvena keletas UNESCO Pasaulio paveldo Sklypai įskaitant įspūdingų Banaue ryžių terasos, baroko bažnyčių ir Tubbataha Reef National Jūrų parkas.

  Filipinai yra įspūdingas vieta mokytis nardymas, su dideliu įvairių nardymo vietų - kurių dauguma PADI nardymo akredituotas mokyklas. Iš nardymas sąnaudos Filipinų comparitively pigiau nei vietų, tokių kaip Australijos ir Tailando.

  Filipinų archipelagas turi unikalių urvas sistemas, kurios yra labai smagu tyrinėti, kai į kurią įeina plaukimo gauti per turą!

  Kur jūs einate į Filipinus, jūs privalo turėti nuostabų patirtį saugiai, žinodami, jūs turite daug su AFerry.