Keltai į Orknio

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Orknio Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Galite naudoti AFerry užsakyti Keltai į Orknio salos, įskaitant Stromness ir Šv Margaret Vilties iš žemyninės Škotijoje. Naudojant AFerry jūs visada gausite daug apie savo kelto į Orknio salas. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti keltu į Orknio

  Užsakymo keltu į arba iš Orknio negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Orkney Island

  Orknio salos, An šiaurinėje Škotijoje salynas, gyvena turtinga ir įvairi istorijoje.

  Orknio salos pasigirti daug svetainių apie archeologinę vertę, įskaitant kai iš seniausių ir geriausiai išlikusių neolito vietų Europoje, uždirbti Orknio vietą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą svetainių

  Orknio taip pat turi daug ką pasiūlyti nature- meilužis; Auskerry, vienas iš mažesnių Orknio salos, suteikia lizdus dirvą Arkties žuvėdra ir Strom Petrel. Orknio salos yra gyvas ir draugiška vieta, su draugiškais vietiniais gyventojais, ir daugelio festivalių ir renginių, įvykusių per metus.

  Orknio salos Kelionių vadovas

  "Faktas dienos: yra daugiau nei 70 salos Orknio salų archipelage. Taip, jūs gi galėjo pagalvoti, kad tai buvo akivaizdu iš daugiskaitos pobūdžio žodžio `salos", tačiau stebėtinai daug žmonių tiesiog išgirsti žodį Orknio ir galvoti apie didelį, pilko lietingą blob kažkur Škotijos šiaurėje. Ji lietus kartais -. Tačiau yra tiek daug pamatyti

  Kelionės į Orknio

  Du trečdaliai salos gyventojų gyvena teritorija, todėl geriausias būdas keliauti automobiliu ar dviračiu (nors nepamiršti, kad yra Škotijos šiaurės ir apsuptas Šiaurės jūroje - yra gana tikėtina, tikimybė, kad bus lietus).

  Galiausiai, sala yra Gyventojas Orknio salos ruože Willow namo. Jei jūs kada nors dalyvavo Ceilidh (Škotijos šalies šokių) per vestuves, tai bus jau šokį padarei teisinga pabaigoje, įsimintina jo dideliu greičiu ir alinantis verpimui su visais 400 žmonių, kurie nutiko dalyvaus funkciją.

  Tiems, kurie mėgsta Nardymas, The neįvykti Vokietijos laivynas už Scapa Flow suteikia naro žaidimų aikštelė.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Orknio su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!