Keltai į Lietuvą

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Lietuva Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Jei Užsakymo keltas į Lietuvą yra labai paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Karlshamnas į Klaipėdą <./strong> vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 123.50 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

Specialūs pasiūlymai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Trelleborg - Klaipeda
(TT-Line)
95 €
 • užsakytas: 2020 m. birželio 23 d., antradienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 13 d., pirmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Karlshamn - Klaipeda
(DFDS LISCO)
211 €
 • užsakytas: 2020 m. birželio 26 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 6 d., pirmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Kiel - Klaipeda
(DFDS LISCO)
367 €
 • užsakytas: 2020 m. birželio 20 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 5 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  Kaip užsisakyti keltu į Lietuvą

  Užsakymo keltu į arba iš Lietuvos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Lietuvą

  Lietuva greitai sukant į vieną iš įdomiausių šalių Europa turi pasiūlyti.

  Ribojasi su Latvija šiaurėje, Kaliningrado (Rusija) į vakarus ir Lenkijoje į pietvakarius, Lietuva turi daug puikių vietų pavalgyti, miego ir pamatyti.

  Nors daugeliui žmonių iš Didžiosios Britanijos Lietuvoje yra viena iš tų šalių, kurios išnyksta į pilkąją zoną mūsų bendro geografinės nežinojimo, tik paviršiaus kartą per metus "Eurovizijos" dainų konkurse, jums bus gausiai atlyginta pagal aplankyti šį buvusios Sovietų šalyje.

  Lietuva Travel Guide

  "Lietuva turi daug ką pasiūlyti su nuostabus kaimų, fantastinių miestų ir intriguojančiu folkloro aplink kiekvieno kampo. Nors galbūt nėra toks populiarus kaip žymiausių vietas, pavyzdžiui, Niujorke, Lietuva turi parduotuvių, restoranų ir naktinio gyvenimo, kad atitiktų iš `Big Apple".

  Nors daugeliui žmonių iš Didžiosios Britanijos Lietuvoje yra viena iš tų šalių, kurios nueina į pilkąją zoną mūsų bendro geografinės nežinojimo, tik paviršiaus kartą per metus "Eurovizijos" dainų konkurse, jums bus gausiai atlyginta vizito į šios buvusios sovietinės šalies.

  Jums bus gausiai apdovanoti vizito į šios buvusios Sovietų šalyje.


  Kelionės Lietuvoje

  automobilis dažnai tikrai gaisro statymas keliauti po Lietuvą, nors tai visada verta žinoti, kad kelių eismo taisyklių skiriasi Lietuvoje, nei Jungtinėje Karalystėje. Pavyzdžiui, tai galima padaryti U-Turn greitkelyje ten, ir tai dažnai galima pasukti į dešinę degant raudonam šviesoforo signalui (kai tai įmanoma, ten dažnai bus šiek tiek baltos spalvos kvadrato šalia žalia šviesa) , Iš viso to atomazga, kad ji yra būtina, kad būtų ypač atsargūs, kai vaikščioti ir važinėjantis Lietuvoje.

  Traukiniai dažnai yra daug pigesnis būdas keliauti apvali. Vidutiniškai traukinys sistema Lietuvoje yra gera, su sąsajomis tarp daugumos didžiųjų miestų. Vienas dalykas, verta žinoti, yra tai, kad tolimųjų reisų traukiniai dažnai kabinos keturių iki šešių žmonių pasidalinti kelionę kartu dviaukštės lovos. Taip pat nėra garantijos šie skyriai bus vienos lyties. Taigi jums buvo įspėti.


  ką pamatyti Lietuvoje

  yra apkrovų parduotuvių Lietuvoje , Šios šventyklos į vartotojiškumo gali būti puiki vieta turėti dieną iš atrodo: pradėdami nuo apsipirkti, tada kavos pertraukos metu vienoje iš kavinių, tada toliau su savo apsipirkti prieš apdailos off sandorį su vakarienę vienoje iš restoranai - visi tos pačios prekybos centras.

  Gariūnų, nuo Vakarų krašto Vilniuje, taip pat yra didžiausia Baltijos šalyse atviru dangumi rinkoje. Čia jūs rasite pirkliai ne tik iš nutolusiose Lietuvos regionuose, bet iš taip toli, kaip Ukrainoje. Todėl tikrai verta aplankyti. savo alų:

  Yra dar vienas svarbus akcentas atkreipti brandus turistų į Lietuvą yra. Šis alus yra galinga daug būti taip gerai, kaip kai kurie iš geriausių lager, kad Vakarų Europa gali tiekti - ir prašo vietos užvirinti matyt patikimiausias būdas pergalių draugais ir žavesio žmonių.

  Klausia vietinei užvirinti, matyt, patikimiausias būdas pergalių draugais ir žavesio žmonių.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Lietuvą su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!