Keltai į Latviją

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Latvija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Rezervuokite keltai į Latviją šiais maršrutais:

 • Nynashamn į Ventspilį
 • Stokholmas į Rygą
 • Travemiundė į Liepoją

populiariausias maršrutas yra Stokholmas į Rygą. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 123.50 automobilių ir du žmonių kiekvieną kelią.

Užsakymo keltas į Latviją yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Nynashamn - Ventspils
(Stena Line)
103 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 14 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 5 d., pirmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1

  Kaip užsisakyti keltu į Latviją

  Užsakymo keltu į arba iš Latvijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Latviją

  Latvija yra santykinai mažas Europos šalis, maždaug trečdalis JK dydis.

  Ji ribojasi Estiją į šiaurę, Lietuvos ir Baltarusijos į pietus, ir Rusija į savo rytus. Valiuta yra Latvijos latas (LVL) ir Latvija yra gerai žinomas už tai, kad įdomų ir istorinę šalį su įspūdinga vietų ir įvykių.

  Latvija Travel Guide

  Latvija yra neįtikėtinai vieta ir kodėl ji tampa viena iš populiariausių sričių Europoje. Su įspūdingų pilies griuvėsiai, auksinių paplūdimių ir labai įvairių parduotuvių ir restoranų, Latvija yra tikrai kažkur ištirti. "

  Latvija yra žinomas dėl savo daug miškų, padengti beveik pusė šalies ir kur galima rasti daug įvairių vietinių laukinių gyvūnų. Rytų Latvijoje, rasite didžiulius ežerus ir gilus upių slėnių. Visoje šalyje, jums bus rasti gražių upių gausa, didžiausias yra Dauguvą. Geriausias laikas eiti yra nuo birželio iki rugsėjo vidurio, Latvijos vasarą, kai oras yra šiltas ir geriausias vietos produkcija yra prieinama. Per spalį ir lapkritį, yra labai mažai valandų dienos šviesoje, o sausis ir vasaris paprastai šalčiausiais mėnesiais.


  Kelionė aplink Latvijoje

  "Priimdama savo automobilį visoje Latvijoje, nepamirškite įsitikinti, kad jūs naudojate žiemines padangas tarp gruodžio ir kovo, nes keliai gali gauti labai ledinis, ir nepamirškite naudoti savo žibintus visais laikais per šį metų laiką kaip reikalaujama pagal įstatymus. Latvijoje greitkeliai paprastai yra labai geros kokybės, ir visuose didžiuosiuose miestuose bus automobilį ar motociklą samdyti išėjimo. Per miestų, tokių kaip Rygoje ir Liepojoje yra keletas puikių autobusų, tramvajų ir troleibusų paslaugas.


  ką pamatyti Latvijoje

  sostinė Ryga yra didžiausias miestas Latvijoje ir vienas iš populiariausių pat. Jis yra apsuptas savo įspūdingos 800 metų istoriją su daug gražių pastatų ir paminklų. Karosta, namo į `Baltijos Beach Party" metu liepos mėnesį, yra Latvijos pagrindinis pajūrio miestas, su miela smėlio paplūdimio pailsėti vasarą.

  sostinė Ryga yra didžiausias miestas Latvijoje ir vienas iš populiariausių pat. Jis yra apsuptas savo įspūdingos 800 metų istoriją su daug gražių pastatų ir paminklų.

  Tačiau, jei jums patinka istorija, tada Sigulda yra vieta eiti. Galite stebėtis gražių pilių ir imtis senovės Latvijos istorijoje. Netoliese yra Cesis, kur galite imtis tiesioginio autobusu iš Rygos, kur jums bus apsuptas apsaugota nuo vėjo kalvų ir tradicinių akmenimis gatvelės vienoje iš gražiausių dalių Latvijos miestas.