Keltai į Lanzarote

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Lanzarotė Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Jei Užsakymo keltu į Lanzarote yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Corralejo Playa Blanca. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 44.50 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti Lanzarote keltu

  Užsakymo Lanzarote keltu negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Lanzarote

  Lanzarotė yra vienas iš Kanarų salų rado tik iš Afrikos pakrantėje, vos 7 mylių iš šiaurės rytinėje pakrantėje Fuerteventura. Lanzarotė buvo suformuota iš vulkaninės veiklos, ir todėl turi ekstravagantiška uolienose. Saloje yra šilta ištisus metus, tačiau dėl savo geografinės padėties dažnai gali būti gana vėjuota, palyginti su kai kuriomis kitomis Kanarų salose.

  Lanzarotė Kelionių vadovas

  Įsikūręs Kanarų salyne, Lanzarotė yra tik 79 mylių nuo Afrikos krantų. "

  apie Lanzarote

  Lanzarotė yra labiausiai į rytus iš Kanarų salų, o 37 mylių ilgio ir 12 mylių pločio tai yra ketvirta pagal dydį Kanarų salų. Saloje mėgsta šiltus temperatūrą ištisus metus, temperatūra svyruoja nuo 21 laipsnių Celsijaus sausį iki 29 laipsnių Celsijaus rugpjūtį. Ir kasmet iš viso tik 140mm kritulių, Lanzarotė yra idealus pabėgimas ištisus metus.

  Kanarų salos ugnikalnių kilmę priėmimo kraštovaizdis labai savitas. Lanzarotės naujausi išsiveržimai įvyko tik 19 amžiuje, ir sausu klimatu ir erozijos stokos tai reiškė, kad Lanzarotės kraštovaizdžio beveik nepasikeitė išvaizda. Tai suteikia salą unikalią išvaizdą ir suteikia šiek tiek nuostabiu kraštovaizdžiu. Ilgiausias Vulkaniniai tunelis pasaulyje, vadinamas Atlantida tunelis, galima rasti Lanzarote. Tai 7km ilgio ir funkcijos gražių urvų ir paslėptus perlus.


  Ką daryti

  Čia rasite gražių balti paplūdimiai Lanzarote, su gera asortimento vandens sporto mėgautis, pavyzdžiui, banglenčių, burlenčių sportas, nardymas su vamzdeliu, nardymas ir pan . taip pat yra daug kitų veiklų ir dienų skaičius iš tokių kaip jodinėti kupranugariais, zoologijos soduose, golfas, eikite kartingo, vandens parkas ir įvairių barų ir restoranų.


  Ką Žr

  Lanzarotė yra keletas tikrai gražių vietų aplankyti. Jameis del Agua, kuri gali būti nustatyta salos šiaurę, yra dalis Atlantida urvų sistemą ir yra tikrai verta aplankyti. Čia rasite gražus plaukimo ploto, sodai ir restoranų.

  Taip pat dalis Atlantida urvų sistema yra Los Verdes urvas. Čia 2km nuo įspūdingai suformuotų urvų gali būti peržiūrėtas. Čia jūs galite turėti ekskursija urvus ir atrasti, kaip urvai susiformavo ir paslaptis staigmena atidengtas. Taip pat yra oloje, kur koncertai vyksta plotas.


  Kelionės į Lanzarote

  sala yra sujungta su salų poilsio, su tiesioginiais keltais į Fuerteventura ir La Graciosa. Pagrindiniai Lanzarote uostai Playa Blanca ir Orzola.

  Mėgaukitės fotografuoti puikius paplūdimius