Keltai į La Gomera

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

la Gomera Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Lyginti keltai į La Gomera šiais maršrutais:

 • La Palma į San Sebastian de La Gomera
 • Los Cristianos San Sebastian de la Gomera
 • Valverde į San Sebastian de La Gomera,

populiariausias maršrutas yra Los Cristianos San Sebastian de la Gomera. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 35 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

Užsakymo keltu arba į La Gomera yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite virš rezervavimo forma gauti kainą.

  Kaip užsisakyti La Gomera keltu

  Užsakymo a la Gomera keltu negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie La Gomera

  "La Gomera yra antras mažiausias Kanarų salos, ir yra nustatyta tik nuo Afrikos krantų. Tai yra gražus oras ištisus metus, retai vyksta pagal 20 laipsnių Celsijaus. La Gomera yra daug Quitter nei kaimyninių salų, todėl geriau paskirties tiems, kurie ieško ramesnį atostogas atokiau nuo pagrindinių turistinių miestų, arba tuos nori keliautojams kuo daugiau sala yra netinkami gyventi ir siūlo keletą fantastinių takai.

  La Gomera Travel Guide

  "La Gomera yra dažnai laikomas Pamiršai Kanarų salų, todėl jos puikiai sala aplankyti už ramesnį atostogų."

  apie La Gomera

  "La Gomera yra 14km skersmens todėl antras mažiausias iš Kanarų salų. La Gomera traukia kur kas mažiau turistų nei kai kurie jo populiariausių kaimynų, todėl tai ideali pabėgimas tiems, kurie ieško persikų ir gana, o ne minios ir naktinį gyvenimą. Vietovės reiškė saloje yra daug mažiau išvystyta, su pritrūko turistų miestų. Tačiau tai nereiškia, kad yra keletas fantastinių pėsčiųjų takai, būtina padaryti bet mėgstu Walker.


  Ką pamatyti ir nuveikti

  "La Gomera yra daug apie gamtą o ne ekstremalaus sporto ir bendrų turizmo veiklą. Saloje galite mėgautis daug valtis ekskursijos, atsižvelgiant jus sunku patekti į vietas aplink salą ir pastaruosius gražių slėnių, balniškumas uolos veidus ir izoliuotų įvadai. Taip pat yra galimybė Whale Watch. Ši kelionė yra būtina ir salose lankytojas, su galimybę pamatyti delfinus ir net banginių, pavyzdžiui, spermos, finback, mažųjų ir sei.

  Dėl Atlantics nuolat vėjo, La Gomera yra puiki vieta buriuotojams. Su pavieniais patalpoms ir paplūdimiai, bus daug galimybių pailsėti ir mėgautis salą.

  "La Gomera ir turi keletą fantastinių nardymo galimybes, su geriausia šiuo metu dėl salos pietuose. Čia galite pamatyti keistų uolienose, ir žuvų ir koralų masyvo. Jūs galite būti nustebinti žinoti, kad daug subtropinių žuvys gali būti pastebėtas, įskaitant trimitas žuvies, papūga žuvis, klounas žuvis, rajožuvės Eagle spindulių, elektros spindulių, Sierras, Barracudas, tunų ir zachis.

  pėsčiųjų ir dviračių yra dar vienas populiarus užsiėmimas saloje. Yra daug takai vedantys į kai kurių nuostabių vietų, kur galite imtis salų gražioje aplinkoje. Takai yra senas asilas takai, statūs kalvų, siaurus takelius ir miško keliukais. Jei esate patyręs turistas galite spręsti salų pėsčiųjų ir dviračių maršrutus patys, arba jei pageidaujate galite užsisakyti gido parodyti jums geriausius plotus aplink.


  Kelionės į La Gomera

  sala yra sujungta su Ispanija ir salų poilsio, su tiesioginiais keltais į Tenerifę ir La Palma. La Gomera uostas yra San Sebastienas de la Gomera. !

  <-