Keltai į Japoniją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Japonija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Jūs galite naudoti AFerry užsakyti keltai į Japoniją iš Pietų Korėjos ir Rusijos, tarp Japonijos salų, taip pat ir pačioje Japonijoje, kad ir uostų Tokijuje, Tokushima ir Kitakyushu iš. Naudojant AFerry visada bus daug savo kelto, arba Japonijoje. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Kagoshima - Naha
(Marix Line)
767 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 3 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 13 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Motobu - Kagoshima
(Marix Line)
261 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 19 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
 • 2 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)
Naha - Kagoshima
(Marix Line)
126 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 19 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • 1 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)

  Kaip užsisakyti Japonija keltu

  Užsakymas keltu į, iš, arba Japonijoje per negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Japoniją

  Japonija yra nuo 6,852 salų archipelagas. Keturi didžiausi salos Honsh ū ;, Hokkaid ō ;, ky ū SH ū ir Šikoku, jie užima apie devyniasdešimt septintųjų proc sausumos ploto.

  Vienas iš pagrindinių lankytinų vietų keliauti visoje Japonijoje bando vietinius virtuvių ir tradicinis japonų maistas.

  Kai Japonijos labiausiai branginama senovės statinių ir pastatų yra jos šventyklas ir šventyklos. Išsibarsčiusios aplink šalyje, koplytstulpiai ir šventyklos atspindi tikrąjį japonų kultūrą ir paveldą.

  Jei jums patinka snieglenčių sportas, snorkeling, žygiai ar bet lauko veikla, Japonija gali ją suteikti. Pasiektų iki Nagano šlaitus (1998 žiemos olimpinės žaidynės) arba mėgautis balto smėlio ir saulėtų paplūdimių Okinavoje.

  Japonija Travel Guide

  Japonija yra iš salynas 6,852 islands.The keturi didžiausi salos Honsh ū ;, Hokkaid ō ;, ky ū SH ū ir Šikoku, jie užima daugiau kaip 97 procentų viso žemės plotas šalyje.

  Japonija vertina savo auginamų tradicijas ir kiek ji vertina palaikyti ryšį su modernaus pasaulio praktiką. Nesvarbu, ar jos istorijos ar religijos, Japonijos muitinės yra vis dar plačiai praktikuojamas iki šios dienos. Apsilankymas šventovė, šventykla, arba pilies suteiks fantastišką įžvalgų įvairių Japonijos istorijoje.

  Jei norite nuotykių, Japonija siūlo Žygiai, snorkling, Sniego internatinė ir visi lauko veikla rūšių.


  Kelionės Japonijoje

  Japonija siūlo vienas iš geriausių transporto sistemų pasaulyje, ir gauti maždaug paprastai vėjas, su traukiniu Būdamas populiariausias variantas. Nors keliauja po Japoniją yra brangus, lyginant su kitų Azijos šalių, yra daug perdavimų, kurie gali būti naudojami keliauti pigiau įvairovė.


  "Tolstant nuo traukinių ir autobusų, yra, žinoma, naudojant taksi variantas arba jei esate dviratininkas, Japonija turi daug puikių galimybių, dviračių nuoma, galima rasti visoje šalyje, ypač šalia populiarių maršrutų.


  Ką pamatyti Japonijoje

  "Japonija turi daug ką pasiūlyti iš savo senųjų pastatų prie šiuolaikinių meno kūrinių. Senovės pilis galima aplankyti, kai kurie iš jų turi rekonstruotas į savo pradinę būklę. Japonija taip pat garsėja savo soduose su savo unikalių estetikos ir gražus kraštovaizdis.

  Dvasinio ir II pasaulinio karo svetainės taip pat yra verta tyrinėti. Trys turi apsilankymas vietų II pasaulinio karo mėgėjai yra Hirosima, Nagasakis, o Okinawa sostinė Naha.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Japoniją su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!