Isle of Man Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Meno sala Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Jei Užsakymo keltu į Isle of Man yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Heysham į Isle of žmogus. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 63 automobilių ir dviejų žmonių kiekvieną pusę.


Daugiau apie Isle of Man

Meno sala yra britų karūna priklausomybė, nors yra savivaldą.

Meno sala gyvena apie 80000 žmonių, kurių dauguma gyvena pagrindinių miestų Douglas Ramsey.

garsios pasaulio TT lenktynės vyks saloje kasmet birželio ir yra puikus būdas patirti teisinė jaudinantis didelės spartos autosportas.

Tačiau, jei norite daugiau nuraminti gyvenimo tempas, sala turi didelį asortimentą takai mėgstu keliautojams. Saloje yra garsėja gamtinį kraštovaizdį ir vasarą, pavasarį ir rudenį visi didieji kartų gamtos mėgėjams aplankyti salą.

Žinoma, atsižvelgiant jūsų automobilį į Isle of Man suteikia jums laisvę tyrinėti salą savo laisvalaikį. Jūs tikrai galite padaryti atostogų savo Užsisakykite automobilių keltu į Isle of Man.

Specialūs pasiūlymai

  Meno sala Travel Guide

  Patirkite svetingą ir egzotiškos pobūdį Manx gyvenimo kelionę į Isle of Man. Yra kažkas kreiptis visiems, ar esate po garo traukiniai, laivai, vaizdingų uostuose ar galimybių žygiai.

  Meno sala yra maža sala Airijos jūroje viduryje. Nors Didžiosios Britanijos vyriausybė prižiūrėti savo gynybos ir užsienio santykius, tai visai kita prasme ir tikslais nepriklausoma valdžia. Tai pati salą unikalų nepriklausomybės jausmą.

  Manx Geležinkelio yra atrakcija tiek jaunas ir jaunas širdyje.


  Kelionės į Isle of Man

  "žinoma, tai yra visiškai įmanoma, jūs norite naudoti savo automobilį ant salai. Yra geri keliai, vairavimo teisės yra gana panaši į Didžiąją Britaniją (nors su siauromis keliuose ir ne-greičio apribojimus, tai verta šiek tiek daugiau priežiūros nei įprasta) ir yra daug automobilių nuomos kompanijos saloje.

  Tačiau, kai jūs turite su tokiu kūrybinio diapazono transporto būdų kaip Isle of Man saloje, atrodo šiek tiek kvaila įstrigo automobilis. Be geros autobusu, kuris veikia dažnai visą salą, Meno sala yra Traukinio Lover rojus.

  Meno sala yra Traukinio Lover rojus

  Žmogaus geležinkelio Meno yra siaurojo garo geležinkelio, kuri veikia visoje saloje Pietų, pradedant sostinė Douglas. Tuo tarpu Manx elektrinis geležinkelis veikia salos šiaurėje ir naudoja istorinius tramvajaus, daugelis iš kurių datuojamas 1890. Pastarieji ryšiai su arklių atkreipiamas tramvajaus nuorodą palei jūros priekyje Douglas Per vasaros mėnesius, nors atstumas yra lengva vaikščioti ir yra daugiau turistų atrakcija nei rimto būdo transportu. Galiausiai, yra Snaefell kalnų geležinkelis, kuris prisijungia prie Manx elektrinis geležinkelis ir perteikia lankytojų iki Žmogaus aukščiausią viršūnę Isle viršuje.


  ką daryti ant salai

  garsios pasaulio TT lenktynės vyks saloje kasmet birželio ir yra puikus būdas patirti teisinį jaudinantis aukštą greitis automobilių lenktynių. Tačiau, jei norite daugiau nuraminti gyvenimo tempas, sala turi didelį asortimentą takai mėgstu keliautojams. Puiki diena gali būti gauti traukinį į kažkur svetainėje ir tada žygis per kelias valandas prieš gaudyti iš traukinio atgal į dienos pabaigoje.

  Taip pat yra keletas istorinių vietų interesų, įskaitant didžiausią pasaulio waterwheel, kuris iš pradžių buvo pastatytas 19 amžiuje semtis vandens iš kalvų, siekiant palengvinti kasyba. Du alaus saloje yra gerai verta aplankyti, su garsaus salos grynumo įstatymą suteikiant unikalų skonį.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Isle of Man su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!