Keltai į Indonezija

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Indonezija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Lyginti keltai ir Indonezijoje ant šiais maršrutais:

 • Balio į Gili Air
 • Balio į Gili Trawangan
 • Balio į Lombokas
 • Balio į Nusa Lembongan
 • Gili Air Balis
 • Gili Trawangan Bali
 • Lombok Bali
 • Nusa Lembongan Bali
 • Singapūras Harbourfront į Batam (Riau salos)
 • Singapūras Harbourfront į Sekupang (Batamo sala)
 • Singapūras Harbourfront į Waterfront ( Riau salos)
 • Tanah Merah į Bandar BentanTelani
 • Tanah Merah į Tanjung Pinang

Užsakymo keltu arba į Indoneziją yra paprasta, lengva ir saugus su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

  Kaip užsisakyti Indonezija keltu

  Užsakymas keltu į arba iš Indonezijos negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Indonezijos

  Indonezija yra salynas, apimantis 17,508 salų. Nepaisant to, tankiai apgyvendinta šalis, Indonezija turi didžiulius plotus dykumoje, kad gyvena daug gyvūnų, įskaitant kritiškai nykstančių rūšių. Tai padeda padaryti Indonezija antra labiausiai biologinės įvairovės šalis pasaulyje.

  Indonezija yra fantastiška vieta eiti ieškoti įdomių veiklą. Žinoma, kaip salų Ramiajame vandenyne grupės, nardymas, snorkeling ir naršymas yra būtina. Ant žemės, pėsčiųjų ir kelionėse yra populiarus veikla ir puikus būdas tyrinėti šalį.

  Toli nuo jaudinančių veiklą galite atsipalaiduoti ir mėgautis kai vietinės virtuvės. Indonezija trunka įtakas iš Kinijos, Indijos ir Europos įvardinti keletą vietų, kurti unikalų stilių maisto, kuris turi būti teisiamas.

  Indonezija Travel Guide

  Indonezija yra šalis laukia, kol bus ištirta, su laukinės gamtos ir gamtinės kraštovaizdžio, kad jums nebus matyti niekur kitur. "

  Indonezija yra salynas, kurį sudaro daugiau nei 17.000 salų ir patirtis jums labai daug kas priklauso nuo salos lankotės. Kiekviena sala turi savo Photoshop ir tradicijas.

  Sakoma, apie paskirties daug, bet ten tikrai yra kažkas kiekvienam Singapūre


  Kelionės Singapūre

  " kelionės autobusu yra geriausias būdas gauti per žemės. Jei jus domina saloje hopping tada yra reguliariai buitinė keltai keliaujantys tarp pagrindinių apgyvendintų salų. Deja, tai yra šiuo metu neprieinama užsakyti pas AFerry, tačiau jūs galite nusipirkti bilietus dieną.


  ką pamatyti Indonezijos

  daug Indonezija liko nepaliesta, tai suteikia galimybę pasinerti toli į praeitį.

  Indonezija gyvena nykstančių gyvūnų, tokių kaip Sumatros orangutanai ir Komodo varanas. Tai suteikia šaliai turtingą biologinę įvairovę, kuri yra reta tokio amžiaus. Išlikusi kraštovaizdžiai yra verta tyrinėti per abiejų pėsčiųjų ar kelionėse.

  Sėdi išilgai pusiaujo, jums bus teisę tikėtis, kai karštas oras. Tai, ir faktas, kad Indonezija yra surronded iki Ramiojo vandenyno, todėl jūra veikla labai populiarus tarp vietinių gyventojų ir turistų. Nardymas, snorkeling ir naršymas yra tik keli iš nuotykius galite turėti Indonezijoje.

  Indonezija turi du sezonus - šlapias ir sausas. Sausas sezonas yra geriausias laikas eiti poilsiautojams, ir tai patenka tarp gegužės ir rugsėjo mėn. Šlapias sezoną geriau vengti, nes dėl kai kurių salų lietus gali patenkančių non-stop dienas, sukelia problemų transportu.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Indoneziją su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!