Keltai į Vengriją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kaip neturinčioje prieigos prie jūros šalyje, jūs negalite tikėtis, Vengrija funkcija ant AFerry. Tačiau, jūs galite naudoti AFerry užsakyti keltai į Vengriją iš Austrijos su Mahart Passnave, Buriavimas ant Dunojaus upės. Mahart Passnave veikia didelės spartos povandeniniais sparnais laivus gauti iš Vienos į Budapeštą greitai ir neprilygstamų lygių komfortą laive.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti keltu į Vengriją

  Užsakymo keltu į arba iš Vengrijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią puslapio viršuje. Arba, jei matote, kaina jums patinka ant puslapio, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite Gauti Kaina .


  Daugiau apie Vengriją

  Vengrija yra unikalus šalis, kad jis neša labai mažai panašumų su kaimyninėmis šalimis. Atsižvelgdama išgyveno invazijas iš Otomanų, mongolai ir austrai, ji išsaugojo tai tapatybė - visų pirma kalbiniu.

  Vengrija atlieka priimančiosios į daugelio UNESCO Pasaulio paveldo Sklypai, įskaitant antras pagal dydį šilumos ežeras pasaulyje, Hevizas. Yra daugiau nei 150 pirtys Vengrijoje, kai kurie iš jų datuojamas nuo Romos imperijos laikų.

  Su AFerry galite užsisakyti keltų tiesiogiai į Budapeštą, plačiai laikomas vienu iš gražiausių Europos miestų. Čia rasite įdomių muziejų, platus viduramžių pilis rajono ir jaunatviškas naktinis gyvenimas.

  Vengrija Kelionių vadovas

  Vengrija pasaulyje žinomų ežerų, gražūs maži kaimai ir tikrai apsvaiginimo architektūra, kad ji įvairi šalis aplankyti, o ne viena praleisti, jei esate Centrinėje Europoje ,

  Mažas dydis, Vengrija tikrai pakuočių Punch, kai jis ateina į UNESCO Pasaulio paveldo objektų, su daugeliu sričių sporto Noejošs statusą. Antras pagal dydį šilumos ežeras pasaulyje ir didžiausias ežeras Centrinėje Europoje abi galima rasti Vengrijoje, taip pat didžiausia gamtos pievų Europoje.

  Yra daug iconic pastatų Vengrijoje, ypač Vengrijos parlamento pastatas Budapešte. Religinių pastatų, įskaitant kai kurie iš didžiausių bažnyčių, vienuolynus ir sinagogose, kad Vengrijai graži vieta apsilankyti, jei jus domina architektūros ir istorijos.

  vengrai didžiuojamės savo virtuvės, kuri yra daugiausia sudaryta iš aštrūs patiekalai, tačiau jie nėra "karšto" pagal pasaulio standartus. Nacionalinis prieskonių Vengrijos paprikos, kurios eina į nacionalinę patiekalas, kuris, žinoma, guliašas. Mėsa yra populiarus, ypač kiaulienos, jautienos ir elniena.


  Kelionių Vengrijoje

  Mahart Passnave , veikia vidaus maršrutais Vengrijoje per skaičių upė Dunojus, įskaitant Szentendre, Visegrád ir Esztergom. Buitinė maršrutai šiuo metu nėra užsakyti per AFerry.

  greitkelių tinklas , Vengrijoje yra sparčiai auganti, suteikiant lengvą priėjimą prie pagrindinių Vengrijos miestuose, o taip pat kaimyninių šalių Austrijos ir Slovakijoje.

  Per Budapešte, rasite ženklus Metro požeminės geležinkelių paslaugų. Tai yra vienas iš geriausių būdų turistams gauti aplink, nes visi pagrindinės vertybės yra metro stotys netoliese.


  Ką Žr

  Budapeštas yra padalintas į dvi pagrindines sritis, Buda ir kenkėjų. Be Buda galite tyrinėti akmenimis gatvelės ir imtis įspūdingas vaizdas į Dunojų, ir žiūrėti Mahart Passnave valtys kruizas po. Pest, jums bus priblokštas tuo Vengrijos Parlamento pastatas baimėje, ir sužinoti apie Vengrijos kultūrą Vengrijos nacionalinis muziejus.

  Yra daugiau nei 100 Terminiai šaltiniai, esantys Budapeštas, žymiausi būdami Gellért Vonios kuris iš pradžių duris atvėrė 1918 SPA puošia originalūs Art Nouveau baldai, meno mozaikomis, vitražais ir kvapą gniaužiančių skulptūrų.

  Hévíz šilumos ežeras " yra žinomas kaip" gyvenimo fontanas ". Gydomųjų savybių ežero pritraukti daug lankytojų kasmet. Tai ne tik šilta, beveik masažuoti jausmas ežero, tačiau ramybė pareikštas aplinkinių medžių ir gėlių. Papildomos SPA procedūros taip pat galima rasti Hévíz įskaitant purvo pakuotėmis ir masažai.

  Aggtelek urvai yra įsikūręs šiaurės rytų Vengrijoje, netoli Slovakijos sienos. Yra daugiau nei 260 urvų, susiformavo daugiau nei prieš 200 mln metų. Jie yra dalis Agteleko nacionalinis parkas, kuris taip pat yra į Háromhegyi Palos bažnyčia ir vienuolynas griuvėsiai. Urvai uždirbo UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą būklės 1995