Keltai į Hondūras

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Hondūras Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Geriausios kainos jūsų keltu iš La Ceiba į Roatan Hondūras yra ne AFerry.es. Žemiau galite matyti grafikus ir kainas operatoriaus Roatan Island Ferry. Spauskite ant maršruto jus domina pamatyti išvykimo valandas išsamiai. Jei matote kaina jums patinka šiame puslapyje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite mygtuką Gauk kainą. Taip pat galite naudoti mūsų paprasta naudoti paieškos programą ir aukščiau. Užsisakykite bilietą į gražioje saloje Roatan lengvai ir saugiai AFerry.

Specialūs pasiūlymai

  Apie Hondūras

  Iš didžiojo gamtos grožį ir žavinga majų ir Azteca palikimą, Hondūro Respublikos, esančios centrinėje Amerikoje, yra šalis, kurias verta aplankyti.

  Geografija šalies yra gana tvirtas, su kalnų, plokščiakalnių bei gilių slėnių, idealiai tinka nuotykių turizmą. Bet jei kas jums patinka yra atsipalaiduoti ir pasilepinti saulės spindulių, šiaurės ir rytų pakrantės maudytis Karibų jūroje, teikiant nuostabus balto smėlio paplūdimiai ir turkis vandenys. Didysis biologinės įvairovės šių vandenų nudžiugins nardymas entuziastai.

  klimatas yra tropinis gausiai kritulių ir šiltų temperatūroje ištisus metus, nuo 17 ° C bent jau maksimumams 38 ° C vasarą.

  Tegusigalpa, šalies sostinė, turi aiškius pavyzdžius kolonijinės architektūros ir siūlo įdomių muziejų, katedros ir restoranai, siūlantys tradicinius maisto. Jis po svarba San Pedro Sula, vadinamas pramonės kapitalą šalyje, nes jos daug pramonės šakų. La Ceiba, įsikūręs ant Karibų jūros pakrantėje yra dar vienas svarbus miestas, garsėja savo Karnavalas, be to, yra vartai į įlankos salos, iš kur keltu palieka už Roatan saloje.

  Hondūras Travel Guide

  Hondūras siūlo įdomių patirtimi, pavyzdžiui, ekoturizmas ir nuotykius sporto, nuo nardymas, rafting ir kelionėse nepaliestų vietų, kurios nepatiria per didelio turizmui.

  Vienas iš labiausiai simbolinių vietų aplankyti Hondūre yra Kopano miestas, kuris yra namo majų griuvėsiai, datuojamas nuo daugiau nei prieš 1300 metų, kai ši civilizacija klestėjo šioje srityje.

  Jei ieškote kas atsipalaiduoti Karibų jūros vandenyse, įlankos salos salynas yra jūsų vieta. Įsikūręs ant Karibų jūros pakrantėje Hondūras, tai sudaro trijų salų didesnis dydžio, Utila, Roatan ir Guanaja, trijų nedidelių salų ir daugiau nei 60 Cays.

  Šios salos buvo atrastos Christopher Columbus savo paskutinės kelionės į į 1502. žemyno Jie liko prie Ispanijos ir Anglijos karalysčių dominavimo kol pastarasis perleido iš salų į Hondūro Respublikos kontrolės 1859 m.

  Turizmo pramonė yra labai išsivysčiusios didesnis salos dėka savo privilegijuota geografijos ir vietą. Anglų kalba yra plačiai vartojama, kaip ir ispanų

  Kiekviena sala turi skirtingus niuansus, nors jie turi bendro pagrindinės vertybės:. Nardymas. Karibų jūros vandenys yra garsėja savo turkio spalvos ir jos labai biologinei įvairovei. Be to, čia yra barjerinis rifas įlankos salos, todėl šis salynas geriausią nardymo vietą Centrinėje Amerikoje. Žinoma, po kelių dienų salų, lankytojams rasti sunku turintys palikti


  Pažvelkite į grafikus žemiau ir spauskite bet kurio maršruto tvarkaraštis pamatyti jį išsamiau. Taip pat galite naudoti mūsų formą viršuje patikrinti jokių kainas.