Keltai į Fuerteventura

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Jei Užsakymo keltu į Fuerteventura yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Corralejo Playa Blanca. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 44.50 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti Fuerteventura keltu

  Rezervuoti Fuerteventura keltu negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Fuerteventura

  Fuerteventura yra vienas iš Kanarų salų rado vos ne Afrikos pakrantėje. Tai yra gražus oras ištisus metus, retai vyksta pagal 20 laipsnių Celsijaus. Iš vandens sporto ir gražių paplūdimių atrankos, muziejų ir ekskursijos apie salą ir jos kultūrą, yra kažkas, kad kiekvienas galėtų mėgautis.

  Fuerteventura Travel Guide

  Apie Fuerteventura

  Fuerteventura yra antras pagal dydį sala Kanarų salyne po Tenerifė, yra didžiąją dalį savo pratęsimo uolų gamtos ir negausūs augmenija. Oro sąlygos paprastai yra geras dėl savo artumo prie Vėžio atogrąžos, temperatūra virpėti nuo 17 ° C sausį ir 25 ° C rugpjūtį. Šis klimato tipas, panašus į Floridos valstijos už tai, kad tame pačiame platumos, ir jos 47 mylių gražus baltas, aukso ir juodos spalvos smėlio paplūdimiai, kad šios salos yra puiki vieta turizmui. Jos laiko zona yra ta pati kaip ir Jungtinėje Karalystėje.


  Ką daryti

  vandens sportas yra labai populiarus Fuerteventura, kiekvienais metais šimtai naršyti, burlenčių, kitesurf ir nardymo entuziastai mėgautis fantastinis vandenis aplink salą. Per pastaruosius metus saloje surengė keletą PWA vasaros varžybos.


  Ką Žr

  Be apsvaiginimo paplūdimiai ir vandens sporto Fuerteventura siūlo įdomių kultūros ir pramogų galimybes savo lankytojai, kaip archeologijos ir etnografijos muziejus Betancuria, kur jūs galėsite tyrinėti aborigenų kultūrą saloje, ar La Alcogida Eco muziejus, kuris siūlo įdomų pažvelgti į salos praeitį nors iš kaimo gyvenimo poilsio ir jos amatų.

  saloje taip pat yra: golfo aikštynas, zoologijos sodas, vandens parkas ir jūrų ekskursijos.


  Kelionės į Fuerteventura

  sala sujungti su salų poilsio ir prijungtas prie žemyninės Ispanijos uostą Cádiz. Pagrindinės salų uostai yra Corralejo, Puerto del Rosario Morro Jable.

  Mėgaukitės fotografuoti puikius paplūdimius