Keltai į Elba

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Elba Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Jei Užsakymo keltu į Elba yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Piombino į Rio Marina. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 42 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

  Kaip užsisakyti Elba keltu

  Užsakymo keltu į arba iš Elba negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Elba

  Elbos sala Toskanos salyno yra žinomas kaip Toskanos perlas. Elba gali būti lengvai pasiekiamas keltu iš žemyninės Italijos.

  Elba Island yra viskas, ko galite paprašyti ant tobulo poilsis, jūra, gražūs smėlėti paplūdimiai, egzotiškas kaime su kaštonų miškais ir dešimtys archeologinių lobių.

  Kai jūs turite imtis savo laiką tyrinėti išskirtinį gamtos peizažai ir atsipalaidavęs ant saulėtų paplūdimių, galite pasivaikščioti atgal į Elba istorijos, geriausiai žinomas kaip Napoleono tremties svetainėje. Salos istorija iš tikrųjų datuojamas anksto romėnų laikų; iš įrodymų galima rasti salos archeologijos muziejus Portoferrario.

  Elba taip pat siūlo fantastišką naktinį gyvenimą kartu su puikus gyvenamąsias patalpas ir, žinoma, neįprastą oras, tai kodėl gi ne užsisakyti keltu į Portoferrario dabar su AFerry ir tikimės, kad fantastišką atostogų.

  Elba Travel Guide

  Elba yra maža sala, didžiuojasi savo aplinkinių vandenyse. Su veikla, pavyzdžiui, žvejyba, nardymas ir naršymas, jūs taip pat gali patirti gražių turkis vandenys "Elba turi pasiūlyti. Arba galite praleisti laiką vidaus atsipalaiduoti į paplūdimį, ar žygiai į kalnus. "

  Žinomas kaip Toskanos perlas, iš Elba sala yra tarp Tirėnų jūros ir Ligūrijos jūros Toskanos salyno. Teritorija vos 200 kvadratinių kilometrų plotą, Elba siūlo įvairus reljefas su nuostabiu smėlio arba akmenukų akmens paplūdimiai ir kontrastingų turkis vandenyse, stačių kalnų uolų siūlo kvapą gniaužiantys panoraminiai vaizdai ir žali šlaitai su pamušalu kaštonų miškai.

  dominuojantis funkcija saloje yra granito kalnų CAPANNE (1018m), taip pat žinomas kaip "stogas Toskanos archipelago" yra vakarinėje pusėje, Elba, o kalno cALAMITA, su indėlių geležies guli ant salos rytuose. Tarp šių dviejų kalnų svyruoja meluoti gražių miestų ir mieguistas mažai žvejų kaimelių Elba su ypatingojo turto istorinių ir archeologinių vertybių.


  Kelionės į Elba

  Elbos sala aptarnauja keltų bendrovės Moby Lines siūlo nuolatinius perėjas į ir iš salos uoste Portoferraro į Piombino Italijos žemyne. Keltas kirtimas trunka 1 valandą vidutiniškai nuo Piombino į Portoferraio. Galite užsisakyti keltu paprastai ir saugiai AFerry ir gauti trumpąją užsakymo patvirtinimą elektroniniu paštu be bilietų ir tt vargo


  Ką pamatyti

  Be degintis ir atsipalaiduoti saloje daugelio gražių paplūdimių, taip pat galite mėgautis kai kurių rūšių veiklos, pavyzdžiui, Banglentės, nardymas, snorkeling ir valtimis. Jei esate daugiau nuotykių tipo valanda žygis iki aukščiausios kalnų smailės Elba Mount Capanne yra už jus; įspūdingi vaizdai aplinkinių salų Korsikos, Capraia, Pianosa ir Monte Cristo nuo viršūnių leis jums pamiršti visas pastangas jūs įdėti į žygį ir iš karto atgauti savo energijos lygius.

  archeologijos muziejus Portoferraio, Palazzina dei Mulini (Napoleono gyventi ir jo sesuo tremties metu) ir "Villa San Martino (kitas Napoleono gyvenamosios vietos Elba vieną) ir senovės anksto romėnų pilių yra tik keletas paminėti.

  "Elba" taip pat siūlo puikų naktinį gyvenimą su daug barų ir restoranų savo žinioje, iš viso padaryti jai unikalų magišką salą.