Keltai į Egiptą

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl nuolatinio pavojingą situaciją Sirijoje, kad Venecijos maršrutas - Tartous - Aleksandrija buvo sustabdytas laikas viduryje. Nežinoma, kada normalus paslauga bus atnaujinti. "

Galite naudoti AFerry užsakyti keltai į Egiptą iš Italijos, Buriavimas į Aleksandrijos uostą. Naudojant AFerry visada bus daug jūsų kelto į Egiptą. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  Daugiau apie Egipto

  Egiptas garsėja savo senovės architektūros ir istorijos. Galite keliauti keltu į Egiptą su Visemar Line, ir patirtis visiems, kad Egiptas turi pasiūlyti, nuo Didžiosios piramidės Giza Nilo slėnyje prie Didžiojo sfinkso šalia Kairo.

  Skleiskite per Šiaurės Afrikoje, pietvakarių Azija ir Europa (Viduržemio jūros regionas), Egiptas yra tarpžemyninę šalis. Dauguma Egipto yra pastatytas aplink labiausiai derlingos Nilo slėnyje, kuris ribojasi su upės Nilo ir du jūrų - Viduržemio jūros ir Raudonosios jūros, kaip ir likusioje šalies dalyje susideda iš dykumos (90% Egipto sudaro dykumos). Nesvarbu, ar tai dykuma nuotykius, The Beach pabėgimas ar atsiskleisti istoriją, kuri jus domina, Egiptas yra jums vieta.


  Kelionių Egipte

  "Yra daug variantų transportavimo Egipte, tai yra Egipto geležinkelius, kurie jungia pietinę Egipto miestą Aswan ir keliauti iki Aleksandrijos šiaurėje. Taip pat yra prabangūs autobusai su oro kondicionieriumi laisvų keliauti į įvairias vietas Egipte. Šie autobusai taip pat siūlo specialias paslaugas, pavyzdžiui, dienos išvykos turistams. Arba, jūs taip pat gali imtis vietos Egipto tvarkaraščius jei esate trumpas laikas gauti į įvairias paskirties vietas per Egiptą. Vandens transportas taip pat yra palei Nilo upę ir Sueco kanalo


  Ką Žr

  Žinomas kaip civilizacijos lopšys, Egiptas niekada nepavyksta nustebinti. Egiptas yra namo kai žymiausių pasaulio paminklų ir istorinių radinių. Kai kurie iš įspūdingų paminklų Egipto yra susitelkę Nilo slėnyje, kur galima rasti Didžiosios piramidės Giza ir Didysis sfinksas šalia Kairas (vienas iš septynių pasaulio stebuklų), legendinis miestas Aleksandrijos žinomas kaip "Pearl Viduržemio jūros "su nuostabiu vienetų senovės archeologijos ir įspūdingais paplūdimiais, į Luksoras miestą, kur galite aplankyti Karnako šventykla pastatyta faraonų kartu su karalių netoliese slėnyje ir Abu Simbel šventykla pastatyta iš faraono Ramses II.

  Ne tik istorija ir architektūra, Egiptas garsėja savo smulkių smėlio paplūdimiai ir koraliniai rifai. Egipto Raudonosios jūros yra lobis narų ir yra vienas iš geriausių pasaulyje. Malonus klimatas kartu su kokybės ir prieinamos kurortuose, kurie siūlo įvairią veiklą, pavyzdžiui, snorkeling, Banglentės, buriavimo ir nardymo, skaičiaus padaryti Egiptas puikus paskirties poilsiautojams. Hurgada, El Gouna, Marsa Alam, Port Ghalib, Šarm El Šeichas yra vos keletas vietų su tokiais kurortuose. Nors Egipte, kelionė pamatyti didelę erdves Sacharos smėlio yra būtina mėgautis retą grožį dykumos saulė temstant ir auštant ir džiaugtis, kad ypatingą barbekiu patiekalą pagal palmė apsuptas idiliškas oazė pavėsyje.