Keltai į Dominikos Respublika

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti keltai į Dominikos Respubliką per Santo Domingas uostą. AFerry siūlo keltais į Dominikos Respubliką įvairovė, toliau žr grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti Dominikos Respublika keltu

  Užsakymo keltu į, į, arba iš Dominikos Respublikos negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Apie Dominikos Respubliką

  Dominikos Respublika yra suvereni valstybė Karibų, užimanti rytus nuo Ispanioloje saloje ribojasi su Haičiu. Dominikos Respublika yra labiausiai lankomas Karibuose, dėl atogrąžų klimatas, ištisus metus golfo kursai ir unikalų virtuvės maišymo Ispanijos ir Afrikos įtakas.


  Dominikos Respublika Travel Guide

  nuotykių, Dominikos Respublika siūlo įvairios šalies pusėje, kad iš viso yra daugiau nei du kartus Velso dydis. Tai eklektiškas mišinys atogrąžų miškai, alpinės svyruoja ir Įsimintina pelkes siūlo žaidimų aikštelė pėsčiųjų, dviratininkų ir vandens sporto entuziastams.

  Ir priešingai, yra daug prabangių kurortų įsikūręs šiaurinėje ir rytinėje pakrantėse. Jūs rasite gyvą Karibų muziką ir šokį, egzotiškų maisto produktų ir nepaprastą architektūrą nuo kolonijinės eros.


  Kelionė aplink Dominikos Respublika

  "nėra jokių Dominikos Respublikos geležinkeliai, todėl geriausias būdas gauti aplink yra automobiliu, autobusu ar taksi. Pagrindinės kursuoja autobusai į aplinkinius miestų, bet jei norite keliauti iš vienos pusės šalies į kitą, jums reikės eiti per Santo Domingo, sostinėje.


  Ką daryti, Dominikos Respublika

  Dominikos Respublika yra populiarus britų ir amerikiečių turistų, nes ji turi platų tinklą golfo kursai, iš kurių daugelis yra atvira ištisus metai.

  Jarabacoa yra neįtikėtinai kurortas plotas ir populiarus žmonėms, ieškantiems aktyvaus poilsio. Kurortas yra įsikūrusi aukštyje siūlanti aušintuvas klimatą ir žygiai, baidarėmis ir plaustais galimybę.