Keltai į Dodecanese salos

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Dodekaneso salos Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Galite naudoti AFerry užsakyti Keltai į Dodekaneso salų, įskaitant Kos, Rodas, Symi, Kalymnos ir Kaparthos. AFerry siūlo keltais į Dodekaneso salas įvairovė, toliau žr grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Rhodes - Kos
(Blue Star Ferries)
74 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 17 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 29 d., antradienis (Vienas kryptis)
 • 3 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)

  Kaip užsisakyti Dodekaneso Island Ferry

  Užsakymas keltu į, į, arba iš Dodekaneso negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Apie Dodecanese salos

  dvylika salos Dodecanese grandinėje, įskaitant Kos, Rhodes, Symi, Kalymnos ir Kaparthos salos, kiekviena iš jų turi skirtingas požymį ir yra verta aplankyti.

  Gal ieškote kitų Egėjo jūros salose, kaip antai Aegean Islands a>, Cyclades salų a>, Jonijos salos ar net Kreta .

  Dodekaneso salos Kelionių vadovas

  Nustatyti Tolimųjų Rytų Egėjo jūros, šalia Turkijos, mūsų protėviai vadindavo šiuos pietus Sporades salos. Tačiau po Italijos okupacijos metu pirmą pusę praėjusio amžiaus (per fazės, kurioje Italija buvo beviltiška nors imperijos prasme ir būtų užimtos vietos Daržovių ir vaisių, jei jis buvo saulėta ten), jie tapo žinomas kaip Dodekaneso salas ,

  Kodėl Dodekaneso salų? Tai gali būti pirmasis klausimas, kuris ateina į galvą, kai išgirstate savo vardą. Na - jums reikia atiduoti savo protą atgal į pradinę mokyklą matematikos pamokas ir žaisti su formų. Prisiminti Dvylikakampis - ji turėjo 12 šonus. Dodecahedron buvo kamuolys sudarytas iš 12 dvylikos pusių formų. Drįstu jums rizikuočiau spėti, kaip daugelyje salų yra į Dodecanese salų grandinę.

  Rodas uosto yra gana nuostabi vieta būti

  Kelionė aplink Dodekaneso salų

  Jeigu jums turėti savo asmeninis jachta, su kuria keliauti tarp salų, jūs tikriausiai ketina reikia sugauti keltu keliauti iš vienos salos į kitą. Laimei, AFerry tik atsitinka būti geriausia vieta užsakyti šias keltai.

  Kai saloje, jūsų metodai kelionės skirtis. Kai kurios salos yra toks mažas, jie gali būti lengvai vaikščiojo ar net dviračiu (nors nepamiršti šios salos yra sudaryta iš povandeninių kalnų! Jie nesiruošia būti ciklas per savo vietiniame parke). Kiti didesni ir reikia automobilį ar taksi gauti maždaug. Arba galite pasinaudoti vienu iš judrių vietos autobusų, kurie visada scurrying aplink užtikrinti žmonių gauti geriausia vieta įmanoma.

  saulėlydis symi
  Ne tik yra Symi draugiškiausiu Graikijoje sala, ji taip pat turi gražių saulėlydžių

  Ką pamatyti Dodekaneso salų

  "Kiekviena sala turi savo žavesio, iš Symi, kuris yra žinomas labiausiai draugiškas sala Graikijoje visai, per Patmos saloje, kur Šv Jonas rašė Apreiškimo knyga, į Karparthos" galimybių nardymas.

  Rodas yra didžiausia sala grandinės sala, nusipelno atskiro paminėjimo čia. Tai sala pilna nuostabus miestuose, golfo aikštynų ir restoranų, visi pastatytas ant apsvaiginimo rožių spalvos uolos pagrindo. garsėjo priešistoriniais laikais už Lindos, Ialysos ir Kameiros, kuri buvo paminėta Homero salos Rodas. Vietinė tarmė yra lyriška derinys graikų, turkų ir italų, nors anglų ir vokiečių taip pat gerai pasakyta. Matyt, kai kurie vietiniai gyventojai net kalbėti Finnish, nors jums gali būti medžiojamas, o įrodyti šią teoriją.

  Rodas garsėjo priešistoriniais laikais už Lindos, Ialysos ir Kameiros, kuri buvo paminėta Homero salos.