Keltai į Kroatiją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kroatija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

keltu į Kroatijos

Užsakymo keltu arba Kroatijoje yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Ankona į Splitas vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 140 automobilių ir du žmonės grįžti.

Naudojant AFerry galite palyginti "visi keltai į ir Kroatijoje" Mes jums parodysime, visi palyginamieji maršrutai šalia, visas keltų bendrovių ir parodyti jums datų intervalas -. viskas, todėl jūs galite rasti mūsų geriausias kainas , kada geriausia jums. Mes neveikia su Specialus pasiūlymas kodus. Jei knygos iš šio puslapio, arba bet kuris kitas, jums gauti visus mūsų naujausius pasiūlymus ir nuolaidas. Nereikia išsirinkti arba rasti specialų kodą ar knygą iš tam tikro puslapio. Lyginant ir užsakymas keltai yra lengva su AFerry.

Keltai į ir Kroatija yra "labai populiarus. išvengti nusivylimo prašome rezervuoti greičiau. Jūs taip pat turėtų žinoti, kad jei knyga arti jūsų pageidaujamą išvykimo, kainos gali būti daug didesnis, nei jei jūs užsisakyti iš anksto, todėl prašome rezervuoti kuo greičiau.

  Kaip užsisakyti keltu į Kroatiją

  Užsakymo keltu į arba iš Kroatijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  daugiau apie Kroatija

  Kroatija turi vieną iš pačių įvairiausių kraštovaizdžio ir kultūros Europoje.

  Jūs galite ieškoti apsvaiginimo Adrijos pakrantę ar atrasti UNESCO pasaulio paveldo sąrašą Dubrovnikas ar tiesiog chill out paplūdimiuose su vandens sporto ar tiesiog pasideginti.

  Kroatija, taip pat Pagrindinis Amazing gyvūnijos tokių kaip laukinių vilkų, lokių ir įvairių rūšių paukščiai.

  yra beveik neribotas skaičius ką pamatyti Kroatijoje ir geriausias būdas tai padaryti yra dviračių ar pėsčiųjų palei Dalmatijos pakrantėje.

  Jei tai nėra jūsų dalykas, ten yra nesugadintas paplūdimiai atsipalaiduoti, kvapą gniaužiantys kaimų ištirti ir dekoracijos kuris leis Jums suprasti, kodėl Kroatija yra laikomas vienu iš gražiausių Europos dalyse.

  Kroatija Kelionių vadovas

  Kroatija tampa vis labiau populiarus turistų ir yra žinomas dėl savo krištolo skaidrumo vandenyse. Tačiau šalis vis dar iš kelio pakankamai liko unswamped ir nepaliestų masinio turizmo.

  Nuo sostinės Zagrebo į savo nuostabiu pakrančių miestų Dalmatija, Kroatija vienas iš pačių įvairiausių dar gražių šalių Europoje. Yra tūkstančiai skirtingų dalykų atrasti aukštyn ir žemyn, šalyje iš UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą Dubrovniko į beveik nežinoma, bet labai patenkinti Kroatijos virtuvė.

  Sportas, ypač vandens sportas, yra labai svarbus dalykas šioje šalyje ir buriavimo yra labai dažna pramoga, bet futbolo, rankinio ir teniso taip pat yra labai populiarus Kroatijoje taip žiūri sporto rungtynės, taip pat gali būti labai įdomus ,

  Jei išgalvotas būna karštą, Viduržemio jūros klimatas tada miesteliai ir kurortai palei Adrijos jūros pakrantėje yra vietų eiti. Jei esate apsistoję šiaurinėje Kroatijoje, yra temperatūros klimato nėra nepanašios į JK arba Prancūzijoje. Kalnuotose ar pusiau kalnuotuose regionuose Kroatijos, klimatas paprastai yra gana lengvas vasarą, bet šaltas ir snieguotas žiemą.


  Kelionės į Kroatiją

  Yra devyni pagrindiniai keltų uostų Kroatija ir AFerry galite eiti į juos visus. Jei esate "šalies hopping 'tai įmanoma imtis keltai tarp uostų Kroatijoje ir Italijoje. Pavyzdžiui, dauguma pagrindinių linijų tvarkaraštis keltai iš Splitas į Ankona.


  ką Žr

  dėl didėjančio įvairovės, ten yra beveik beribės skaičius ką pamatyti Kroatijoje ir geriausias būdas tai padaryti yra dviračiu ar pėsčiomis palei Dalmatijos pakrantėje. Jei tai nėra jūsų dalykas, ten yra nesugadintas paplūdimiai atsipalaiduoti, kvapą gniaužiantys kaimų ištirti per ir dekoracijos kuris leis Jums suprasti, kodėl Kroatija laikoma daug, kaip vieną iš gražiausių Europos dalyse.

  Plitvice Lakes National Park yra neįtikėtinas vieta, kur šešiolika Kibirkščiuojantis, mėlynos ežerų jungiami kriokliai ir kaskados, kad gyvena neįtikėtinai masyvas gyvūnijos; elniai, lokiai, vilkai, lapės, barsukai ir drugeliai, bet tai 120 paukščių rūšys, kad tikrai padaryti tai laukinės gamtos parkas tokia nuostabi, kad apima vanagai, pelėdos, Kingfishers, garnių, juodos gandrai, žuvininkai ir daug, daug daugiau.

  Kroatija yra pilna istorija ir jei jums patinka atrasti įvairių miestų ir regionų tada Solin griuvėsiai istoriją yra vieta eiti su savo nuostabiu paminklų ir įtaigus istorijoje. Solin, anksčiau Salona, buvo Romos provincijos Dalmatijos kapitalas, kol AD 614, kai ji buvo sunaikinta.

  Zagrebe šurmuliuos sostinės Kroatijos, yra gera prekybos ir restoranų kiekvieno tautybę, bet tai, ką iš tikrųjų daro Zagrebas tokia originali iš kitų Europos miestų yra tai, ką yra pamatyti miestą. Yra gražių rūmų, intriguojantys meno galerijos, įtaigus muziejai, Medvedgrad ,; viduramžių tvirtovė ant kalno Medvednica ar net zoologijos sodas!